W tym roku to moja pierwsza stylizacja na blogu i chciałam, aby była bardzo pozytywna, dlatego jest pełna jednego z moich ulubionych kolorów (różu).

Połączyłam go tym razem trochę nietypowo z kolorem czarnym i khaki.

W zestawie jest tylko kilka czarnych akcentów (pompon czapki, wzory na chuście, buty oraz wzory na torebce).

Kolorem, którego jest znacznie więcej jest khaki (spodnie, tło torebki i wnętrze kurtki, która jest dwustronna i można ją nosić także na stronę w kolorze jasnego khaki).

Całość dzisiejszego zestawu (oprócz butów i torebki) skompletowałam na mojej stronie na FB (Porządki w szafie – Krystyna Bałakier). To teraz jeden z najlepszych sklepów internetowych z używaną odzieżą :)))))).

Sportowe w stylu okulary przeciwsłoneczne (Carrera) bardzo dobrze chronią oczy nawet przed bardzo jasnym słońcem, którego we Wrocławiu mamy ostatnio bardzo dużo.

Puchowa kurtka, to bardzo dobry wynalazek, ponieważ nie trzeba się pod nią ubierać zbyt ciepło. Wystarczy jakiś cieniutki sweter lub bluza i czujemy się komfortowo nawet w bardzo zimne dni.  Torebka (Mili-Tu), moim zdaniem, dobrze pasuje do sportowego charakteru zestawu.

To jedne z moich najwygodniejszych butów (Mazaro). Lubię jak buty mają sznurówki  (mają także zamek błyskawiczny, więc nie trzeba ich wiązać) i stabilny, niewysoki obcas. I choć przypominają mi trzewiki z dzieciństwa, których nie cierpiałam, ostatnio jednak przekonałam się do nich.

Powyżej staram się przyjąć pozę Szermierza (popularnie zwanym golasem) z fontanny, która stoi na wrocławskim Placu Uniwersyteckim, ale nie jest to wcale takie łatwe.

Kurtka posiada z tyłu nierównoległe przeszycia, co trochę mniej poszerza sylwetkę.

Ma także kaptur, który może się przydać, gdy zacznie sypać śnieg (co raczej nam tej zimy chyba nie grozi), czy wiać zimny wiatr.

Piękna, słoneczna pogoda sprzyja dobremu samopoczuciu.

Wrocław to piękne miasto z wieloma cudownymi zakątkami i naprawdę jest tu co oglądać. Cieszę się, że w 1993 roku zostałam jego mieszkanką już na stałe.

Autorką dzisiejszej sesji zdjęciowej jest Luiza Różycka.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego weekendu.

Zapraszam także na moją stronę na FB (Moda po Ludzku), a także profil na IG (balakierkrystyna).