Duża część mojej pracy to nie tylko prowadzenie bloga, stron na FB i IG oraz pomaganie kobietom i mężczyznom w zakupach odzieżowych, ale także prowadzenie szkoleń i warsztatów z wiedzy, którą od ponad 13 lat gruntownie wciąż zgłębiam.

Nie publikuję tu, choć może powinnam (bo w końcu blog jest rodzajem pamiętnika) zdjęć ze wszystkich szkoleń. To wczorajsze – było wyjątkowe.

Po pierwsze odbyło się w dopiero otwartym 3 dni temu dla wszystkich mieszkańców wrocławskiego Osiedla Gądów, Klubie KOSMOS (ul. Drzewieckiego 41). Przyszło tam kilkanaście Pań ( i jeden Pan)  zainteresowanych tematem mojego szkolenia (“Moda po Ludzku”). Po drugie atmosfera tam panująca była wyjątkowo miła, a Panie bardzo aktywnie w nim uczestniczyły.

Sam obiekt został przygotowany dla mieszkańców tego osiedla w bardzo przytulny sposób. W barze można było zamówić w przystępnej cenie domowe ciasto, kawę czy herbatę, albo nawet obiad.

Po szkoleniu zjadłam tam pyszny rosołek, a podobno jest tu także bardzo dobra zupa rybna i inne domowe dania. Można tu także organizować różnego rodzaju imprezy.

To między innymi dzięki tej ekipie ze zdjęcia powyżej było tak miło i sympatycznie.

Zobaczcie też jakie fajne miejsce stworzono dla osób, które chcą urządzić tu kameralne przyjęcie dla swojej rodziny czy przyjaciół. Inne osiedlowe kluby mogłyby brać z nich przykład, bo takie spotkania to przede wszystkim wspaniała integracja osób w dojrzałym wieku, które niejednokrotnie nie ruszając się z domu czują się samotne.

Jednym słowem połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Pozdrawiam wszystkie uczestniczki szkolenia, Panią organizatorkę i ekipę z Klubu Kosmos.