Musicie wybaczyć mi opóźnienie w publikacji postu, ale bardzo trudno było mi zebrać się po urlopie do pracy. Na dodatek pogoda tak bardzo odmienna od tej na Cyprze, nie pozwoliła mi robić zdjęć na zewnątrz, a chciałam Wam pokazać, jak pięknie teraz wygląda mój ogród. Zdarzył się jednak taki jeden dzień, w którym zaświeciło słońce i nagle zrobiło się ciepło.

Założyłam więc nowe okulary przeciwsłoneczne (born86pl), które idealnie dopasowały się do mojej pastelowej stylizacji i wyszłam przed dom. Lubię ten sklep z okularami, bo jest ich tam duży wybór, a także mają przystępne ceny. Dlatego mam już ich trzecią parę.

Pastele są doskonałe szczególnie dla dojrzałych kobiet, bo moim zdaniem dodają im blasku i nieco odmładzają.

Uwielbiam kolor pudrowego różu i dlatego dodatki do tego zestawu także pozostały w tej tonacji.

Autorką zdjęć jest Marta Gutsche.

Buty, które mam na sobie pochodzą ze sklepu conhpolelite.pl i są najwygodniejszymi moimi szpilkami.

Produkuje je polska firma z włoskich skór. Podobno korzystają tylko z najwyższej jakości skór bydlęcych, cielęcych i kozich, które są bardzo miękkie, przez co łatwo dopasowują się do stopy, tworząc bardzo wygodny but.

Słońce i ciepło jest nam już bardzo potrzebne i gdy przychodzą takie dni od razu lepiej czujemy się.

spodnie – Benetton, bluza – pauzza.pl, torba – laborsa.pl

Wiem już także kiedy odbędzie się premiera mojej książki. Zapraszam Was 25 maja na spotkanie autorskie do EMPIK’u w DH Renoma (Wrocław) o godzinie 18-ej. Będę tam podpisywać książkę, a także odpowiadać na Wasze pytania.

Wcześniej, bo już 20 maja będę promować ją na Stadionie Narodowym w Warszawie, na Targach książki, w boksie Wydawnictwa Helion od godz 13-ej do 14-ej. O spotkaniach w innych miastach dam znać w późniejszym terminie.

Mam nadzieję, że na tych spotkaniach będę miała przyjemność poznać Was osobiście. Do zobaczenia.