Moim zdaniem, ponieważ w tym okresie pogoda jest jeszcze bardzo niepewna, lepiej zabezpieczyć się i na takie uroczystości ubrać się w letni kostium. W przypadku upału zawsze możemy zdjąć żakiet i pozostać w samej spódnicy.

Jeśli taki kostium “okrasimy”  odpowiednio eleganckimi dodatkami, bardzo zyska na wyglądzie, a my będziemy postrzegane w nim bardzo uroczyście.

Moje dodatki, to niewielka apaszka w kropki, okulary przeciwsłoneczne (szkoda,  że nie mam już swoich czarno-białych z Escada), oraz czarno-biała kopertówka.

Kostium znalazłam w sklepie internetowym natalidler.pl , gdzie nie pierwszy raz udało mi się kupić ubrania na większe uroczystości, bo są bardzo eleganckie, dobrze skrojone i dobrej jakości. To polska firma produkująca linię ekskluzywnej, eleganckiej odzieży damskiej, wizytowej, wieczorowej, biznesowej a także codziennej. Ubrania posiadają oryginalne wzornictwo,  a szyte są z najwyższej jakości tkanin szlachetnych sprowadzanych głównie z Włoch, Francji, Hiszpanii czy z Indii jak np. ręcznie tkane jedwabie.

Pod żakiet włożyłam czarną bluzkę z krótkimi rękawami, abym w przypadku upału mogła go zdjąć.

Żakiet ma dodatkowo z tyłu ciekawe,  wyszczuplające, białe wstawki.

Tą piękną kopertówkę dość często noszę do moich, wyjściowych czarno-białych kreacji.

Czarne szpilki z lakierowanymi noskami podkreślają elegancki charakter zestawu.

Autorką sesji zdjęciowej jest Marta Gutsche.

apaszka – Orsay, szpilki – Baldowski

Mam nadzieję, że moja dzisiejsza propozycja będzie dla Was dobrą inspiracją na wszelkie majowe uroczystości.

Zapraszam Was serdecznie na moja stronę na FB (Moda po ludzku), a także profil na IG.