Nie wiem, czy wiecie, że jestem nie tylko miłośniczką oryginalnych ubrań, ale także kocham kwiaty. Uwielbiam także gotować i tworzyć autorskie przepisy, na różne potrawy. Uważam że pasje dają człowiekowi wiele zadowolenia i satysfakcji. Dlatego zachęcam Was także do tego, aby je znaleźć i rozwijać.

Dzisiejszy post poświecę sukience, która jest uniwersalna i pasuje nie tylko na każdą figurę, ale także na bardzo różne rozmiary (nawet te bardzo duże).  Znalazłam ją niedawno w kolekcji ClickFashion.

Ale zacznijmy od dodatków. Na szyi mam bardzo ciekawy naszyjnik, który zrobiła moja znajoma, między innymi, z plastikowych butelek.

Błękitne okulary przeciwsłoneczne i złota kopertówka mają za zadanie rozświetlić zestaw i nieco go podkręcić.

Przepiękne i wygodne złoto-szare szpilki-kaczuszki (caterina.pl) dopełniają całości.

Tym razem wybrałyśmy się z Luizą na sesję zdjęciową do Zamku Topacz (Wrocław).

Była piękna pogoda, a kawa smakowała tam nadzwyczajnie.

Zamek Topacz, to malowniczo ulokowany kompleks zamkowy, ponad 50 hektarów zielonej przestrzeni z prywatnym stawem i plażą, basenem, strefą saun, butikowym SPA i do tego zapleczem sportowym w postaci czterech kortów tenisowych czy strzelnicy golfowej. Jest tam także hotel i muzeum motoryzacji. Dzisiaj było tam cicho i spokojnie, dlatego można było przy okazji się zrelaksować.

Jak widzicie na zdjęciu, sukienka jest zapinana kopertowo, dzięki czemu można w dowolny sposób regulować dekolt, a także siadając na fotelu, filuternie wystawić kolanko.

Sukienka ma jeden z moich ulubionych kolorów i świetne wygląda na tle tych przepięknych kwiatów.

Za mile spędzony czas, konstruktywne rozmowy oraz piękną sesję zdjęciową serdecznie dziękuję Luizie Różyckiej.

Serdecznie zapraszam Was także do przeczytania wywiadu ze mną, który ukazał się wczoraj na portalu laboska.pl.

/wpis komercyjny/