Osoby, które regularnie oglądają mój blog, na pewno już wiedzą, że lubię nosić ubrania, które są inne niż wszystkie i zwracają na siebie uwagę. Jednym z nich jest bluzka, którą Wam dzisiaj pokażę. Nie zawsze jednak można takie znaleźć. Mnie udało się to na stronie: caterina.pl

Można tam także spotkać bardzo ciekawe dodatki: torebki, kapelusze, apaszki, paski i buty, które w niczym nie przypominają tych z sieciówek. Oczywiście – także ceną. Ale trudno się temu dziwić.

Bluzka jest biała, ma ciemno-granatowe lamówki i ciekawy fason.

Dzięki niemu można w niej zgrabnie ukryć mankamenty figury “jabłka”, którą niestety posiadam.

Bluzka idealnie nadaje się na upały, bo jest bardzo przewiewna, a na dodatek ciekawie prezentuje się na sylwetce.

Dodałam do niej czerwone spodnie (także ze strony: caterina.pl) i granatowe szpilki (Darbut). Bardzo długo nie mogłam przekonać się do noszenia koloru czerwonego, bo jako mała dziewczynka byłam w nią ubierana od stóp do głowy. Pamiętam, że wróciłam do tego koloru dopiero, jako dojrzała kobieta. Teraz jest to dla mnie jeden z ulubionych kolorów, co pewnie da się zauważyć w moich autorskich zestawach prezentowanych na blogu.

Oryginalna w kształcie torebka, którą także wybrałam spośród wielu prezentowanych na tej stronie torebek, moim zdaniem, świetnie pasuje do tego zestawu.

Białe oprawki okularów przeciwsłonecznych również nawiązują do całej stylizacji.

Dłuższy rękaw świetnie ukrywa tą część ręki, która w moim wieku nie wygląda już najlepiej. Czasem dobrze jest ją zakryć, szczególnie, gdy wymaga tego dress code, czy po prostu wrodzone poczucie estetyki. Jedynym odstępstwem od tej zasady, przynajmniej dla mnie, jest duży upał.

Uwielbiam Hortensje i dlatego chętnie z nimi pozuję podczas sesji zdjęciowej, której autorką jest Luiza Różycka. W moim ogrodzie – dopiero zaczynają kwitnąć.

Mam cichą nadzieję, że i Was “uwiodła” ta bluzka. Przyznam się szczerze, że ja nie mogłam się jej oprzeć :)))))).

Zapraszam Was serdecznie do polubienia mojej strony na FB (Moda po ludzku), oraz profilu na IG (balakierkrystyna).

/wpis komercyjny/