Przedstawiam Wam dzisiaj moją drugą sukienkę karnawałową. Można ją włożyć również na walentynkową kolację.

biala sukienka25

Uszyła ją firma, która ma wdzięczną nazwę CIRIANA. Jej ubrania projektowane są przez zespół międzynarodowych projektantów, na czele których stoi Polak – Kamil Maciończyk, który zdobywał doświadczenie u polskich sław, takich jak Zień i Bohoboco. To on jest twórcą tej pięknej sukienki retro!

biała sukienka4                  Tę śliczną białą kreację można internetowo kupić tutaj, natomiast we Wrocławiu – w sklepie MOHER lub ubierania.pl.

biała sukienka19

Włosy pięknie ufarbował i ostrzygł mi Rafał z wrocławskiego salonu ONE WAY. Makijaż wykonała Agnieszka Freus.

biala sukienka16

Torebka wieczorowa pochodzi z Berlina z firmy Zlabels GmbH.

biała sukienka2

Ta sukienka podobnie, jak poprzednia, posiada bardzo oryginalne elementy. Czarna listwa idąca wzdłuż pleców nieco wysmukla sylwetkę.

biała sukienka15

W ten sposób sukienka, mimo widocznego na zdjęciu fasonu i koloru, aż tak bardzo nie pogrubia sylwetki, choć nie zalecam jej Paniom o większych kształtach, niskim wzroście i sylwetkach typu “jabłko”.

biała sukienka12

Dodałam do niej złoto- czarne dodatki, aby nieco ją ożywić. Moim zdaniem, z dodatkami tylko w kolorze czarnym, stylizacja byłaby smutna.

biała sukienka21

Ten bardzo oryginalny i dość ciężki, ale za to nowoczesny naszyjnik, kupiłam w Pretty Girls.

Podczas sesji zdjęciowej towarzyszyła nam Magdalena Skawińska z Polskiego Radia. Zadawała dużo ciekawych pytań. Mam nadzieję, że z tego materiału powstanie interesujący reportaż.

reportaż biała sukienka2

Na wszystkie pytania starałam się odpowiadać wyczerpująco i szczerze.

Przestrzeni użyczyła nam wrocławska restauracja “Bułka z masłem”. Zdjęcia “strzelała” Luiza Różycka.

A tutaj komentarz do tej stylizacji na ellmode.pl.

Serdecznie zapraszam na moją stronę na facebooku / MODA PO LUDZKU/, na której mam bezpośredni kontakt z moimi czytelnikami i klientkami.

Życzę Wam miłego i udanego dnia.