W tym roku mamy wyjątkowo długi karnawał. Ostatki dopiero 4.03, dlatego powinnyśmy być przygotowane na kilka wyjść.

mała czarna3

Na początku zadbajmy o makijaż.  Dla kobiet dojrzałych polecam makijaż bardzo delikatny, przy użyciu najlepszych kolorowych kosmetyków firmy MAC. Wiem, że te kosmetyki są drogie, ale czasem warto kupić coś droższego, bo na dłużej starczy, lepiej  trzyma się na twarzy, no i zobaczcie poniżej, jaki wspaniały daje efekt.

mała czarna4

Mój makijaż jest dziełem Agnieszki Freus, która pracuje w firmie MAC już parę dobrych lat i posiada duże doświadczenie.

mała czarna1

W miejscu, gdzie się wybieramy, może być na początku chłodno /duża sala/, dlatego warto zabrać ze sobą elegancką, dobrze skrojoną marynarkę. Tę, którą mam na sobie kupiłam od polskiej projektantki Katarzyny Szymańskiej.

mała czarna10

Niezwykle gustowną sukienkę, świetnie uszytą z bardzo dobrej jakości materiału, znalazłam u polskiej projektantki mieszkającej i tworzącej we Włoszech – Zofii Żelichowskiej-Walczak. Tutaj możecie zajrzeć do jej sklepu internetowego. Firma nazywa się CIRIANA. We Wrocławiu sukienki można już  przymierzyć w sklepie MOHER i ubieralnia.pl

mała czarna6

Na stole widzicie torebkę vintage, którą dostałam w prezencie. Jestem nią zachwycona, bo nie dość, że jest bardzo oryginalna, to na dodatek w miarę pojemna.

mała czarna8

Naszyjnik kupiłam parę tygodni temu ale zupełnie nie pamiętam gdzie, bo zrobiłam to odruchowo, przy okazji zakupów z klientką.

mała czarna2

Szpilki, które mam na sobie uwielbiam, bo chodzi się w nich, jak w kapciach i często w związku z tym wkładam je na tańczone imprezy.

mała czarna7a

Clou sukienki, to jej dekolt na plecach. Został wykończony białą wstawką i powoduje, że sukienka nie jest tylko zwykłą, małą czarną.

mała czarna5

A to stylizacja w całości. Mam nadzieję, że Wam się podoba.

W następnym poście pokażę sukienkę tej samej firmy o innym fasonie. Zapraszam Was serdecznie do polubienia mojej strony na facebooku MODA PO LUDZKU.

Zdjęcia wykonała Luiza Różycka a miejsce do sesji udostępniła nam wrocławska restauracja “Bułka z masłem”. Serdecznie dziękujemy.