Moje dotychczasowe oprawki okularów są w odcieniu czerwono-bordowym i nie pasują do wszystkich stylizacji, postanowiłam więc zamówić sobie nowe, w bardziej stonowanym i uniwersalnym kolorze.

okulary3

Oprawki /Santino/ są złoto-brązowe i na następnych zdjęciach zobaczycie, że czasem wyglądają jak ciemno-brązowe, a czasem jak złote lub miodowe.

okulary1

Zamówiłam je na stronie: kodano.pl , gdzie jest wirtualna przymierzalnia i muszę przyznać, że pozytywnie zaskoczona byłam ich umiarkowaną ceną w stosunku do dobrej  jakości. Jakość oprawek jest dla mnie ważna, ponieważ nie obchodzę się z nimi za dobrze. Wydaje mi się, że te, nawet wrzucone niedbale do torebki, powinny jednak przetrwać.

okulary5

Zależało mi również na tym, aby dobrze leżały na nosie, bo czasem, gdy okulary zrobione są za luźne, przy schylaniu potrafią spadać. W tym przypadku doskonale trzymają się nosa.

okulary4

Po podaniu wymiarów szkieł, ku mojemu zdziwieniu, w ciągu kilku dni oprawki znalazły się w moim domu.

okulary

Pasują także do złotej biżuterii. Stylizację /na zdjęciu powyżej/ w całości zobaczycie w następnym poście,  w którym pokażę Wam śliczną sukienkę karnawałową.

Zdjęcia zrobiła Luiza Różycka, a piękny makijaż wykonała Agnieszka Freus z MAC Cosmetics.

Dziękuję za uwagę i czekam na komentarze, które odpowiedzą mi na pytanie, czy dokonałam trafnego wyboru.

/wpis komercyjny/