To nie jest mój ostatni post przed Świętami, dlatego jeszcze dzisiaj nie złożę Wam tu życzeń świątecznych. Muszę przecież zgodnie z tradycją pokazać Wam moją świąteczna kreację.

Dzisiaj zaprezentuję Wam natomiast coś, co idealnie nadaje się na prezent pod choinkę zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny.

To oczywiście ten przepiękny (100% kaszmir) sweter z dekoltem w serek. Można kupić go na stronie mahogany.pl. Mam już kilka rzeczy od nich i wiem, że są bardzo dobrej jakości.

Bardzo cenię sobie takie swetry, ponieważ mają wiele zalet. Przede wszystkim jest w nich bardzo ciepło (2 warstwy kaszmiru) mimo, że nie są zbyt grube.

Gdy wejdziemy w nich do ciepłego pomieszczenia, nie spocimy się, bo są także bardzo przewiewne.

Taki sweter wolę bardziej od innych, które po paru praniach zmechacą się czy zdeformują. Oczywiście w przypadku prania swetra kaszmirowego należy przestrzegać pewnych reguł, a wtedy będziemy się nim cieszyć długie lata. Warto więc czasem wydać więcej pieniędzy, ale za to kupić jeden porządny sweter, który posłuży nam o wiele dłużej niż inne.

Niebawem nadejdą Święta, czas relaksu i obdarowywania się prezentami, dlatego dzisiaj udałam się do jednej z wrocławskich ksiegarni “Tajne Komplety” na Przejściu Garncarskim, aby także wybrać trochę książek.

Zainteresowały mnie dwie książki: “Wyśpiewam Wam więcej” Urszuli Dudziak oraz książka o niedawno zmarłym artyście pt.”Wodecki”. Wybrałam także książkę dla jednej z moich kilkuletnich wnuczek, która już samodzielnie czyta i pisze.

Uwielbiam przebywać wśród książek i mimo, że posiadam “czytacza elektronicznego”, wolę sama przekładać kartki i czuć zapach świeżego druku.

Jestem w stanie wydać na nie dużo pieniędzy.

Taki wybór jest dla mnie idealny.

Jak widzicie w “Tajnych Kompletach” jest bardzo przytulnie. Można się tu napić kawy czy rozgrzewającej herbaty, także przeczytać fragmenty książek, które chce się mieć na własność.

Przy okazji prezentuję buty, które dopasowałam kolorem do swetra.

W tym wnętrzu i w tym ciepłym swetrze można się tu świetnie zrelaksować.

Gdybyście zdecydowali się na zakup swetra, to mam dla Was wiadomość: udało mi się wynegocjować 10% rabatu dla Was na hasło KRYSTYNA.

Autorką zdjęć jest Luiza Różycka.

I jak zwykle rada: nie przejadajcie się w czasie Świąt, a jeżeli już to zrobicie, najlepiej po obfitym posiłku napijcie się mięty lub zjedzcie łyżeczkę majeranku.

Zapraszam Was na moją stronę na FB (Moda po Ludzku) i profil na IG (balakierkrystyna).

/wpis komercyjny/