Witam Was serdecznie. Jeszcze wczoraj pogoda nas rozpieszczała /dzisiaj pada deszcz/, dlatego wybrałyśmy się z Luizą na spacer do wrocławskiego Parku Szczytnickiego.

G1

Tym razem mam na sobie dwa swetry. Ten na wierzchu niedawno kupiłam w Reserved. A ten pod spodem pochodzi z Carry. Spodnie nabyłam w H&M i jeszcze niedawno nie wchodziły na mnie. Dlatego warto było odchudzić się nieco.

G2

Mimo, że raczej rzadko kupuję w sieciówkach, tym razem zachwyciłam się fasonem beżowo-białego swetra i jego bardzo dobrą jakością. Zwróćcie również uwagę na buty /to te same co w poprzednim poście/. Ale jest to ich nieco inna odsłona.

G5

Szalik z Van Graaf’a /nowa kolekcja/ nie dość, że jest bardzo cieplutki i miły w dotyku, to na dodatek idealnie pasuje do całości.

G3

Moim zdaniem ta panterkowa torba ze strony internetowej borsaborsa.pl wcale się z nim nie “gryzie”.

G6

Jesień w tym roku jest tak piękna, że szkoda siedzieć w domu.

G4

Warto wyjść na świeże powietrze i głęboko nim odetchnąć.

G13

Obcując z przyrodą człowiek odzyskuję energię i od razu lepiej się czuje.

G9

A propos zdrowia, pisałam Wam już, że wspieram ogólnoświatową Kampanię na rzecz Walki z Rakiem Piersi. Zobaczcie tę ciekawą bransoletkę, którą z tej okazji zaprojektowała Ania Kruk.

G8

Do akcji dołączyła również firma Estee Lauder. Włączyłam się w tą kampanię również i ja, ponieważ wiem, jak mało kobiet w Polsce robi sobie okresowe badania piersi, podczas, gdy istnieje bardzo duże ryzyko zachorowania na ich raka, szczególnie w późniejszym wieku.

Kochane, nie bagatelizujcie żadnych, nawet najdrobniejszych odchyleń od normy, a przede wszystkim badajcie się.

G11

Ten bardzo przyjemny spacer zakończyłyśmy przy wrocławskiej Hali Stulecia i fontannie.

G12

Mam nadzieję, że i ten sweter przypadł Wam do gustu, bo szykuję już następny. Podobno idzie zimno, więc na pewno przydadzą się w każdej szafie.

Autorką zdjęć jest Luiza Różycka.

I jeszcze wiadomość z ostatniej chwili: czwartek tj. 23.10.2014r. o godz. 18.00 w Centrum Szkoleniowym Europrofes przy ul. Stawowej 10 w Katowicach odbędzie się podobne spotkanie, jak tutaj, ale już bez mojego udziału. Jeśli jesteście zainteresowane prezentacją sprzętu, przedstawiciele firmy Wellstar zapraszają.