Parę dni temu, tutaj wspominałam Wam o spotkaniu, na którym można było poznać mnie osobiście, a także wysłuchać mojego wykładu na temat różnych rodzajów sylwetek i sposobów optycznego maskowania ich niedoskonałości,C17

Można było także wziąć udział w eksperymencie, któremu się na nim poddałam.

C16

Cieszę się, że przyszło na nie część wrocławskich czytelników mojego bloga, a także inne zaproszone osoby.

C6

W spotkaniu brały udział głównie kobiety. Było jednak i paru mężczyzn, dla których przedstawiłam rodzaje sylwetek męskich.

C9

Było mi niezmiernie miło Was poznać i opowiedzieć Wam o mojej pracy, a także przekazać, choć część mojej specjalistycznej wiedzy.

C7

Zapraszającym na to spotkanie był także wrocławski oddział niemieckiej firmy Wellstar.

C8

A bezpośrednią organizatorką była p. Beata Kojdecka.To właśnie dzięki niej mogłam wziąć udział w ciekawym eksperymencie.

C5

Na oczach publiczności poddałam się innowacyjnemu zabiegowi urządzeniem, które nazwano “salonem kosmetycznym w damskiej torebce”.  Jest to nowatorskie rozwiązanie pozwalające na nieinwazyjne zabiegi, dotąd dostępne jedynie w gabinetach kosmetycznych. Dzięki temu urządzeniu, takie zabiegi można teraz wykonać na sobie samym kiedy i gdzie się chce, w naprawdę szybki i przyjemny sposób. Rezultaty widoczne są, jak można było przekonać się na miejscu, już po pierwszym użyciu.

C3

Firma dokonała przeskoku technologicznego tworząc małe osobiste urządzenie dla każdej kobiety. Dzięki temu koszt zabiegu wynosi 7zł, a nie 300, czy 400 zł, jak w salonie kosmetycznym. Można go także stosować wielokrotnie, według zapotrzebowania skóry.

C12

W Polsce technologia ta dostępna jest dopiero od lutego tego roku. Klienci w Niemczech i Skandynawii zafascynowali się efektami wcześniej. Są to urządzenia zarówno do twarzy /redukują zmarszczki i tkankę tłuszczową, a także, czyszczą i ujędrniają skórę/, jak i do ciała/ likwidują cellulitis, redukują złogi tłuszczowe w problematycznych miejscach, formują i ujędrniają ciało/. Zabieg jest bezbolesny. Czuje się jedynie delikatne mrowienie.

C2

Firma Wellstar zrewolucjonizowała nie tylko zabiegi kosmetyczne ale też sektor sprzedaży bezpośredniej. Stworzyła “nowy model przedsiębiorcy”, w którym współpracujące z nią osoby mogą być współtwórcami przemian w koncepcji biznesu i pracy. O szczegółach tej współpracy osoby zainteresowane mogą dowiedzieć się od przedstawiciela firmy /kontakt poniżej/.

C1

Aby nie być gołosłowną, przedstawiam Wam na zdjęciu powyżej efekty zabiegu. Szczególnie zwróćcie uwagę na znaczną poprawę bruzd wargowych przy policzkach.

C18

Powyżej wygląd aparatów, które zostały użyte do zabiegu. Jak widzicie swobodnie mieszczą się w damskiej torebce.

C4

Gdyby ktoś z Was chciał dowiedzieć się czegoś więcej o tych urządzeniach, zabiegach, firmie lub przekonać się na własnej skórze, jak to działa podaję kontakt do przemiłej przedstawicielki firmy Jolanty Rusin tel. 603 394 906 e-mail wellstar.biuro@gmail.com.

Tym bardziej, że na każdą klientkę i nową partnerkę czeka gratis “Eye Lifter I” do redukcji zmarszczek w okolicach oczu. A tutaj filmik,w jaki sposób się go używa. W rozmowie telefonicznej wystarczy powołać się na moje nazwisko /Krystyna Bałakier/.

Autorką zdjęć jest Luiza Różycka.

Mam nadzieję, że zarówno wykład, jak i eksperyment na żywo przypadł Wam do gustu.

Jednocześnie już teraz zapraszam Was na warsztaty modowe /tym razem bez eksperymentów/, które będę prowadzić w pod koniec listopada w Krakowie. Mam nadzieję, że i na nich nie zabraknie moich krakowskich czytelniczek bloga. O dokładnym terminie i miejscu zawiadomię Was na blogu w połowie listopada.

/wpis komercyjny/