Szóstego czerwca minęło sześć lat od momentu kiedy opublikowałam pierwszy post na moim blogu. Od tego czasu przygotowałam dla Was 415 wpisów i otrzymałam 18.405 komentarzy. Ta imponująca ilość komentarzy, na które jak wiecie, zawsze odpowiadam, oraz ogromna ilość Waszych comiesięcznych wejść, świadczy o tym, że to co piszę i pokazuję na blogu, jest dla Was inspirujące i ciekawe. Zawsze chętnie spotykam się z Wami wirtualnie i w realu na wszelkiego rodzaju spotkaniach dotyczących mody i urody. Za każdym razem jest mi bardzo miło poznać Was osobiście i zamienić z Wami kilka słów. To dzięki Wam, moje czytelniczki i czytelnicy, mój blog nadal trwa i mam nadzieję będzie istniał “na wieki wieków”:):):). Dziękuję Wam za to z całego serca i serdecznie pozdrawiam.

suknia14

Z tej okazji pokażę się Wam dzisiaj pierwszy raz w długiej sukni.

suknia11

Nie specjalnie za nimi przepadam i zakładam je czasem jedynie do ogrodu na grillowe przyjęcia.

suknia4

Zestaw uzupełniłam grubą bransoletką, a także pomarańczową kopertówką, która nie pierwszy raz gości na moim blogu. Do ogrodu najwygodniejsze są buty na płaskiej podeszwie lub koturny. Moje koturny kupione w firmie Lasocki, mimo dużej wysokości obcasa, są bardzo wygodne.

suknia7

Sukienka urzekła mnie swoją oryginalną kolorystyką.

suknia2

Zestawiłam ją z cieniutką, czarną kurtką-żakietem i czarno-białymi okularami przeciwsłonecznymi.

suknia1

Czasem moje sesje zdjęciowe przerywa telefon od moich klientek, które dosyć często zasięgają u mnie modowych porad. Jak widzicie w każdej chwili jestem gotowa ich udzielić.

suknia12

Ten wzór na sukience jest dla mnie bardzo malarski i moim zdaniem pasuje do mojego ogrodu pełnego kwiatów, drzew i krzewów.

suknia6

Czuję się w nim bardzo dobrze i dlatego postanowiłam zrobić w nim kilka sesji zdjęciowych.

suknia10

Wiosna i lato, to najlepsza pora na takie zdjęcia.

suknia13

Autorką fotografii jest Marta Gutsche.

suknia3

Jeszcze raz dziękuję Wam za wierność i za Wasze piękne komentarze.

Na Instagramie publikuję zdjęcia, których tu nie zobaczycie. Jeśli chcecie je obejrzeć, wpadajcie na: balakierkrytyna.

Życzę wszystkim miłego dnia.