Każda z nas zapewne zastanawia się już teraz , jak ubrać się na Andrzejki lub Święta. Mój dzisiejszy post niech będzie podpowiedzią, jak można ubrać się nietypowo i bardzo wygodnie na te dni, choć, jak widzicie w moim przypadku, kolor czerwony nie jest niczym zaskakującym. Po prostu bardzo go lubię i dosyć często nosze w różnych konfiguracjach.

kombinezon3

Mój wybór to kombinezon który kupiłam w sklepie internetowym bakko.eu.  Producentem tej odzieży jest polska firma z Wrocławia.

kombinezon5

Bakko zajmuje się produkcją odzieży damskiej.  Na polskim rynku prowadzi działalność od 1992 roku. Odzież produkowana jest tu z bardzo dobrych gatunkowo materiałów wytwarzanych jedynie w krajach europejskich (zresztą widać to nawet na zdjęciach).W modzie stara się łączyć elegancję z aktualnymi trendami , dlatego też wyróżnia się pomysłowością oraz różnorodnością modeli.

kombinezon6

Do kombinezonu dodałam biało-czarne dodatki, aby nie obciążać go jednokolorowymi butami, czy torebką.

kombinezon8

Czarna, drewniana bransoleta i biało-czarna kopertówka oraz czarny naszyjnik, moim zdaniem, bardzo dobrze z nim współgra.

kombinezon2

W takim kombinezonie możemy wyjść na bardzo różne okazje, w zależności od tego jakie dodamy do niego dodatki. Z ramoneską i butami sportowymi, może nawet spełniać rolę codziennego i bardzo wygodnego okrycia.

kombinezon7

Nie wiem czy wiecie, że kombinezon potrafi zdziałać cuda i ukryć nawet największe mankamenty figury. Dlatego nadaje się zarówno dla “jabłka” jak i “gruszki”. Musi być tylko uszyty z odpowiedniego materiału, aby nie przylegał za bardzo do sylwetki. Taki ubiór możemy także nosić w każdym wieku (nawet do 100 lat).

kombinezon4

Mam nadzieję, że moja andrzejkowo- świąteczna propozycja jest przez Was do zaakceptowania i da Wam do myślenia.

Autorką zdjęć jest Marta Gutsche.

/wpis komercyjny/