Dzisiaj znowu zapraszam Was na post z cyklu “pielęgnacja”. Tym razem mam dla Was coś specjalnego. Zawsze szukam produktów, które są najlepsze i naprawdę warte zachodu. Dlatego przedstawię Wam produkt, który idealnie wpisał się w temat dbania o siebie, w bardzo szerokim znaczeniu tego słowa.

_DSC1219

 

To urządzenie nazywa się BRASTER i jest w całości polskim produktem, który mam nadzieję zrewolucjonizuje naszą i nie tylko polską diagnostykę.

_DSC1239

Jak zapewne wiecie jestem osobą, która przykłada wielką wagę do zdrowia. Uważam, że dojrzałe osoby szczególnie powinny o nie dbać. Szkoda, że czasem jest na to za późno. Dlatego bardzo ważne jest dla mnie przedwczesne zdiagnozowanie choroby. Jednym słowem zgodnie z polskim przysłowiem “lepiej dmuchać na zimne”, niż potem “płakać nad rozlanym mlekiem”. Niestety takie przypadki wciąż się zdarzają nawet wokół mnie, dlatego naprawdę warto ten temat poruszyć.  BRASTER to urządzenie przydatne we wczesnym wykrywaniu raka piersi, jako metoda wspomagająca standardowe procedury diagnostyczne (USG, MMG).  W profilaktyce raka piersi jest to bardzo przydatne urządzenie, które w dodatku można użyć w domowym zaciszu. Jego skuteczność została potwierdzona klinicznie szczególnie w grupie kobiet poniżej 50 lat.

_DSC1213

Szczegóły dotyczące tego urządzenia możecie przeczytać na stronie: www braster.eu. Zwracam uwagę na jego przydatność i uniwersalność, a także warunki, na jakich można ten produkt otrzymać. Jest to dla mnie bardzo ciekawa oferta, dlatego chętnie z niej skorzystam.

_DSC1256

Jednocześnie chciałabym Was zaprosić pod koniec listopada na post, w którym przedstawię Wam wyniki takiego badania, ponieważ co innego przetestować je na własnej skórze, a co innego o czymś takim tylko przeczytać.

Moim zdaniem to bardzo ważny temat, o którym powinno się szeroko mówić i pisać, bo mimo różnych programów, które proponują kobietom bezpłatne badania, wiele z nich tego nie robi. Może takie urządzenie, które będzie można użyć w domu, pozwoli na to, aby coraz więcej z nich wcześniej zdiagnozowało poważną chorobę piersi i szybciej zgłosiło się do lekarza. Dotyczy to niestety także kobiet coraz młodszych, choć żniwo raka piersi najczęściej dotyka kobiet dojrzałych 50+.

autorem zdjęć jest Braster.