Od kilku dni mamy we Wrocławiu prawdziwą wiosnę. Wobec tego postanowiłam dzisiaj wyciągnąć z szafy mój ukochany, wiosenny płaszcz i pójść w nim na długi spacer. Klimatyczne zdjęcia wykonała Luiza Różycka.
czerwony płaszcz6

Mimo tego, że jest dość cienki, jest bardzo cieplutki i milutki, a na dodatek dodaje energii.

czerwony płaszcz5

Dłuższy czas nie lubiłam tego koloru, bo jako małą dziewczynkę dosyć często ubierano mnie na czerwono i to od stóp do głów.

czerwony płaszcz8

Zestaw uzupełniłam granatowymi spodniami i nowo nabytymi butami na koturnie.

czerwony płaszcz2

Na szyi przewiązałam ciekawy kolorystycznie szal.

czerwony płaszcz7

W ręce mam moją pojemną torbę, którą najczęściej zabieram na zakupy.

czerwony płaszcz3

Duże, czerwone okulary uzupełniają całość i doskonale chronią moje oczy przed intensywnymi promieniami słońca.

czerwony płaszcz4

Mam nadzieję, że przyjmiecie pozytywnie również to połączenie kolorystyczne. Ja bardzo je lubię. Wolę je bardziej niż połączenie czerwieni z kolorem czarnym.

czerwony płaszcz9

Buty “wpadły mi niedawno w oko”, ponieważ mają  kolorystykę, stwarzającą optycznie ciekawy efekt. Z daleka wyglądają, jak buty na obcasie. Czasem żartuję, że mam dwa w jednym i szpilki i koturny.

W następnym poście pokażę Wam trochę inną odsłonę tego płaszcza i poproszę Was o odpowiedź na pytanie, która z tych stylizacji jest według Was lepsza.

buty – czasnabuty.pl,

płaszcz – łódzki butik Ela,

reszta – nn.

UWAGA:

A propos zakupów, muszę Wam zarekomendować stronę, którą niedawno odkryłam. Jest to strona pod adresem: promoszop.pl. Wchodząc tam będziecie bardzo mile zaskoczeni, bo jeszcze nigdy pewnie nie widzieliście naraz tylu aktualnych rabatów i promocji do wielu sklepów i to wszystko w jednym miejscu. Strona informuje o wszystkich aktualnych kodach rabatowych, przecenach, wyprzedażach i prezentach od wymienionych tam kilkudziesięciu bardzo znanych sklepów. Ja już skorzystałam z kilku i jestem bardzo zadowolona i na pewno tam jeszcze zajrzę.

Zapraszam również panów odwiedzających mój blog /54 %/ do przeczytania mojego artykułu na temat męskich fryzur na dystyngowani.pl.