Kilka dni temu zostałam zaproszona na otwarcie EkoPasażu Helfy we Wrocławiu. Jest to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w naturalne kosmetyki, a także zdrową żywność.

Moim zdaniem mamy takich miejsc wciąż za mało (przynajmniej we Wrocławiu). Na miejscu spotkałam jedną z moich ulubionych blogerek – Dorotę, która prowadzi blog kosmetyczny (wblaskumarzen.pl). Znamy się parę lat, ale tylko wirtualnie. Miło było poznać ją osobiście i zamienić z nią parę zdań.

Aby wszystko obejrzeć, spędziłam tu blisko 2 godziny. Przy okazji dowiedziałam się, że właściciele sklepu lubią podróżować. Za każdym razem będąc w jakimś kraju interesują się, czego używają tubylcy, aby mieć np. piękne włosy, czy cerę.  W wyniku takich poszukiwań zebrali u siebie same bardzo dobre i wyselekcjonowane naturalne kosmetyki, które teraz mogą pomóc w pielęgnacji również nam.

Zaproponowano mi także tutaj fachową poradę dotyczącą skóry twarzy.

Mogłam również skorzystać z masażu doskonałym, naturalnym olejkiem avocado.

Jeśli chodzi o mój wybór, to kierowałam się głównie potrzebą mojej delikatnej i suchej skóry, dlatego zdecydowałam się na masło shea, a także olejek do włosów i organiczny szampon do włosów przesuszonych farbowaniem. Na miejscu mogłam poradzić się specjalistów, którzy doradzili mi, który olejek i szampon będzie najlepszy w moim przypadku.

Jeśli chodzi o masło shea, to sprawdziłam już jego działanie. Świetnie nawilża i naturalnie natłuszcza mi skórę, szczególnie po kąpieli.

Ponieważ zbliżają się święta zaopatrzyłam się także w gruszki suszone, orzechy i kostki warzywne.

Zdjęcia zostały wykonane telefonem, dlatego przepraszam za ich jakość.

Zapraszam również na moją stronę na FB (Moda po ludzku) i profil na instagramie (balakierkrystyna).

/wpis komercyjny/