Dzisiaj dla odmiany będzie o kosmetykach. Uważam, że jeśli chodzi o takie do włosów, to nie należy używać byle czego, bo to może poważnie im zaszkodzić.

Ta zasada szczególnie obowiązuje osoby, które mają problemy związane z tarczycą, bo wtedy dużo włosów wypada i koniecznie trzeba temu zapobiec.

W takim przypadku naturalne kosmetyki stają się koniecznością. Z czystym sercem polecam Wam szampon i odżywkę  firmy L’Oreal, która bardzo poprawiła wygląd moich włosów.

Właściwie już po kilku pierwszych myciach, zauważyłam, że włosy dużo lepiej wyglądają. Ponieważ kosmetyki dostałam na niedawno obchodzone imieniny, nie zdążyłam jeszcze sprawdzić ich skuteczności działania przy wypadaniu włosów. Mam nadzieję, że i w tym temacie mi pomogą. Poza tym mają przepiękny zapach. Ponadto nie posiadają w składzie silikonu, parabenów i barwników, które tak niszczą włosy.

Wypadanie włosów i łysienie kobiet w naszym wieku jest bardzo częste, więc moim zdaniem dbanie o nie w prawidłowy sposób jest bardzo ważne.

Kosmetyki są do kupienia w Rossmannie.

Zapraszam również na moją stronę na FB (Moda po ludzku) i profil na IG (balakierkrystyna), gdzie prezentuje autorskie stylizacje dla kobiet 50 plus.