Dzisiaj wybrałam się do kina, dlatego ubrałam się przede wszystkim wygodnie, ale jednocześnie w miarę elegancko (tzw sportowa elegancja).

marta7

O sesję zdjęciową poprosiłam tym razem Martę, która posiada własną firmę fotograficzną (jej strona tutaj).

marta5     Mam na sobie, między innymi, ostatni mój nabytek z n-fashion.pl – biało-czarną kurtkę. Nie pierwszy raz kupuję w tym sklepie internetowym, bo można tu znaleźć naprawdę ciekawe ubrania i dodatki.

marta6

Do zestawu dodałam torbę, której konstrukcja nawiązuje do wzoru na szaliku.

marta4

Szalik w czarne, duże kropki, to prezent, który dostałam pod choinkę i również pochodzi ze sklepu internetowego n-fashion.pl.

marta8

Jest bardzo ciepły i przytulny w dotyku, dlatego dość często go teraz noszę.

marta1

Buty, które mam na sobie przywiozłam w lecie z wakacji w Turcji. Jak widzicie, można je też wywinąć i zastosować do innej stylizacji.

marta11

Pozostałą część zestawu stanowi czarny t-shirt oraz czarne dżinsy.

marta9

Nie jest to zestaw, który jest dobry dla “jabłek”( może tylko – dla tych malutkich), ponieważ optycznie powiększa górę sylwetki, jednocześnie zmniejszając i wyszczuplając jej dół. Dlatego będzie idealnym rozwiązaniem dla kobiet o figurze “gruszki”.

marta10

Pewnie znowu zdziwicie się, że prezentuję zestaw tylko dwukolorowy. W ostatnim czasie nie mam jakoś ochoty na coś bardziej kolorowego. Podobno człowiek ubiera się w to, co mu “w duszy gra”, a ja ostatnio rzeczywiście nie jestem w najlepszym nastroju w związku ze stanem mojego zdrowia. Obiecuję jednak, że niebawem pokażę Wam coś w innej tonacji, bo przecież wiosna zbliża się wielkimi krokami i czuć ją już w powietrzu. Postaram się także “zdjąć” spodnie i znowu zaprezentować sukienki lub spódnice.

Na koniec przypominam o oddaniu głosu na mój blog w konkursie “Blog Roku 2015”. Wystarczy wysłać sms’a o treści E11276 na numer 7124 (koszt 1,23 zł). Przy okazji możemy spełnić dobry uczynek, bo pieniądze z sms’ów zostaną przekazane dla dzieci na Fundację “Fantazja”.

Pozdrawiam Was serdecznie i jak zwykle czekam na Wasze komentarze.