Dzisiaj to ja znalazłam się na “czerwonym dywanie”. Co prawda to nie rozdanie Oscarów, ale też dobra okazja. Ostatnio brałam udział w konkursie Blog Roku 2015 i dzięki Waszym głosom mój blog uplasował się na 31 miejscu pośród 193 blogów zgłoszonych do kategorii “specjalistyczne”. To dla mnie duże wyróżnienie, bo blogi w tej kategorii  zazwyczaj są bardzo ciekawe i prowadzą je moim zdaniem” tęgie głowy”. Poza tym nigdy jeszcze nie zdobyłam tylu głosów, co w tym roku. Dziękuję Wam serdecznie za Wasze sms’y i wsparcie w konkursie. A teraz czas na czerwony dywan.

MartaG11

A tak na serio, to chciałam Wam pokazać sukienkę, która idealnie nadaje się na wiosenne, bardzo różne okazje ( zbliżający się dzień kobiet, święta wielkanocne itd). Znalazłam ją na stronie ledorfashion.com. Ledor Fashion to polska marka działająca od 29 lat na polskim rynku, szyjąca z bardzo dobrych jakościowo materiałów.

MartaG9

Sukienka jest w dwóch kolorach: połowa przodu i jej tył są w odcieniu bardzo jasnego złota, a góra przodu – biała, dlatego dodałam do niej jasno-złotą, niewielką torebkę.

MartaG6

Złoto-białe zdobienia wzdłuż sukienki i w talii wzbogacają jej kolorystykę, która jest bardzo delikatna. Trudno jest nawet pokazać to na zdjęciach. Ich autorką jest Marta Gutsche a tutaj jest jej strona.

Marta G1

O odpowiedniej długości dla dojrzałej kobiety, półprzezroczyste rękawki, ładnie współgrają z całością i powodują, że sukienka jest niczym dzieło sztuki, które już nie potrzebuje specjalnej oprawy.

Marta G2

Bardzo szkoda, że na zdjęciach nie bardzo można pokazać ten piękny odcień złota na tyle sukienki, za to świetnie widać wszystkie odgniecenia. Trudno ich uniknąć, ponieważ sukienka uszyta jest w 100% z lnu i posiada jedwabno-lnianą gipiurę.

buty

Buty, które wydały mi się idealne do niej, mają już 39 lat i  niejedną zabawę przetańczoną (są bardzo wygodne), ponieważ służyły mi do ślubu. Robione były na specjalne zamówienie. To dla mnie niesamowite, że przetrwały tyle lat praktycznie bez uszkodzeń. Teraz nie robi się już takich butów.

MartaG7

Sesje zdjęciową robiłyśmy w kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu, które dosyć często odwiedzam ze względu na dobry repertuar pokazywanych tam filmów.

MartaG4

Można tu także spotkać się ze znanymi osobami z filmowego świata na ciekawych, organizowanych przez kino imprezach.

MartaG12

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy głosowali na mój blog i serdecznie zapraszam na następne posty.