Ponieważ ostatnio moje zestawy były kolorowe, dzisiaj pokaże Wam coś stonowanego z ciekawymi rozwiązaniami w postaci zamków błyskawicznych, wszytych w nietypowych miejscach ubrań.

Głównym elementem zestawu jest skórzana tunika.

Ponieważ ma krótkie rękawy, włożyłam ją na bluzkę z długim rękawem, jednocześnie uzyskując fajny warstwowy efekt.

Zamki błyskawiczne wszyte są po obu jej bokach, co pozwala w dowolnej chwili na poszerzenie jej lub zwężenie.

Na spodniach naszyte są dwie pojemne kieszenie, a jedna z nich obszyta jest częścią zamka błyskawicznego, co dodaje im nieco pazura.

Sportowa torebka na ramię posiada specjalną kieszeń na komórkę i jest bardzo wygodna do noszenia. Cieszę się, że takie torebki wracają znowu do łask, bo bardzo je lubię.

Zauważyłam, że prawie całą zimę (oprócz śnieżnych dni) chodzę obecnie w krótkich botkach. Na pewno jest w nich wygodniej niż w długich, a poza tym długie botki nie zawsze dobrze wyglądają ze spodniami, które praktycznie noszę całą zimę.

Mój ulubiony naszyjnik pełni rolę ożywczą dla tego zestawu.

W samej czerni nie jest mi do twarzy, więc często łączę ją z innym kolorem.

Może  nie jest to zestaw świąteczny (obiecuję, że sukienkę świąteczną pokażę w jednym z następnych postów), ale chciałabym i tak złożyć Wam dzisiaj życzenia zdrowych i udanych Świąt Wielkanocnych w gronie rodzinnym oraz w towarzystwie bliskich i dalszych znajomych. Nie przejadajcie się, bo lato  niebawem, a w tak krótkim czasie, trudno będzie zrzucić zbędne kilogramy.

Autorką zdjęć jest ilonacelina.com.

torebka – urbanoxide, buty – Ryłko, spodnie – diverse.com, tunika – sh, bluzka – sh, naszyjnik – nn