Stworzyłam ten zestaw po to aby pokazać Wam jak w prosty sposób można ubrać się elegancko na spacer w jesienny, ciepły dzień.

Ta piękna pomarańczowa torba i buty w zwierzęce wzorki od dawna chodziły mi po głowie.
Dzisiaj usiadłam na trochę dłużej przy komputerze i udało mi się znaleźć podobne dodatki na stronie http://domodi.pl/, na której zazwyczaj robię swoje próbne stylizacje, zanim dokonam zakupów /widget strony na górze po prawej/.

Zestaw jest dosyć drogi ze względu na kurtkę /wystarczy kliknąć w poszczególne rzeczy a zobaczycie ich ceny/.

Uwielbiam połączenie brązu z beżem ożywione pomarańczą. Muszę Wam powiedzieć, że w takich zestawach czuję się najlepiej. Niebawem zobaczycie na moim blogu /aktualnie jestem w trakcie przygotowywania nowej sesji zdjęciowej/ właśnie takie stylizacje.

Dodam też trochę innych kontrastowych kolorów i odrobinę zwierzęcych wzorów a także bardzo obecnie modne barwy militarne, bo ostatnie moje zestawy były według mnie trochę za bardzo szaro-bure.

Pokażę również jak wyglądam w legginsach, w bieli a także w czapkach.

Przede mną kilka dni solidnej pracy, zatem wybaczcie, że w tym czasie pojawi się tu trochę więcej teorii niż zdjęć.

Być może, jeśli czas pozwoli zorganizuję także jakiś konkurs dlatego zaglądajcie i “polubcie” mojego fanpage’a na Facebooku https://www.facebook.com/ModaPoLudzku.

Wkrótce też na Facebook’u /na stronie MODA PO LUDZKU/ zorganizuję wyprzedaż kilku rzeczy vintage z mojej szafy, dlatego zaglądajcie na nią aby nic Wam nie umknęło.

Życzę Wam miłego dnia.

PS. Biorę udział w blogerskiej akcji  SZLACHETNA PACZKA szczegóły tutaj. Może i Wy pomożecie?