Chciałabym, abyście dzisiaj zwrócili uwagę na dwa elementy prezentowanej stylizacji –  oryginalne, robione na zamówienie buty i specjalnie uszytą do zestawu mufkę. Dodatki, które obecnie są bardzo modne i dodają stylizacji pazura.

mufka15

Buty zostały zrobione na zamówienie w firmie Chantal Marie. Firma ta projektuje  i jest producentem obuwia damskiego w dużych rozmiarach od 41 do 45. Można jednak zamówić również obuwie w rozmiarach standardowych 36-40. Ich autorska pracownia skierowana jest również w stronę obsługi klientek z różnymi obwodami, różnymi problemami stóp (pomniejszają, powiększają).
Wszystkie modele butów są produkowane po złożeniu zamówienia przez klientkę i dlatego, ma ona możliwość zmiany kolorów skór oraz ich rodzajów według swoich potrzeb.

mufka19

Mufka natomiast została uszyta według mojego pomysłu, specjalnie do zestawu, przez moją krawcową.

mufka20

Pozostała część zestawu, to kurtka, którą kupiłam niedawno w Pretty Girl i spodnie kupione w sklepie internetowym pakamera.pl.

mufka22

Na szyi mam ciepły szal w kolorze kurtki.

mufka21

Dzień był  bardzo ciepły, więc wyszłam bez czapki. Dzisiaj we Wrocławiu była raczej wiosenna, niż zimowa pogoda.

mufka8

Mufka służyła mi jako ocieplacz rąk, ale także jako torebka na drobiazgi. Zmieściłam w niej klucze, szminkę, kartę płatniczą i komórkę.

mufka18

Jak zapewne zwróciliście uwagę, buty są na dość wysokim obcasie. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że są mimo to bardzo wygodne i stabilne. Być może związane jest to z nieco dłuższą cholewką, która świetnie przytrzymuje nogę, a także jakością wykonania.

mufka13

A poniżej, ponieważ dzień wciąż jest krótki, także kilka zdjęć nocnych.

mufka1

Na zdjęciach nocnych zmieniłam szalik na bardziej kolorowy , aby zestaw był bardziej wyraźny.

mufka2

Ten szalik i spódnicę pokażę dokładnie również w następnej stylizacji.

mufka6

Tutaj przed operą wrocławską.

mufka14

Mufka, to teraz bardzo modny i jednocześnie bardzo wygodny dodatek. Moja ma wewnątrz niewielką kieszonkę, do której można schować drobiazgi. Nie zgubię jej, bo jest na skórzanym paseczku. Dzięki niej mam również z głowy pamiętanie o rękawiczkach, które dość często gubię. Mam nadzieję, że zestaw przypadł Wam do gustu.

Porada stylistki: tego typu kurtki bardzo pogrubiają, dlatego szczególnie powinny ich unikać duże “jabłka” i “gruszki”.

Zdjęcia wykonała Luiza Różycka.

Przypominam, że konkurs na “Blog Roku 2013” trwa do dzisiaj /6.02/ do godziny 12-ej. Jeśli chcecie jeszcze zagłosować na mój blog, wyślijcie smsa o treści Dooo19 na numer 7122.

/wpis komercyjny/