Wielkimi krokami zbliżamy się do Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia. A ponieważ w moim domu do Wigilii zasiądzie przy stole 8 osób, najwyższy czas zacząć się do niej przygotowywać.

Oczywiście muszę zrobić wszystkie potrzebne zakupy zarówno żywności, jak i prezentów, nie mówiąc o choince i ozdobach świątecznych łącznie z jemiołą, która zawiśnie nad stołem.

Zawsze przygotowuję na Wigilię 12 postnych potraw i według tradycji każdej należy spróbować :)))).

Powagę chwili podkreślam zawsze także strojem, który tym razem w całości skompletowałam na stronie sprzedażowo-zakupowej na FB (Porządki w szafie – Krystyna Bałakier), do której serdecznie Was zapraszam.

Czerwona sukienka to moim zdaniem dobry wybór na Święta, ponieważ bardzo dobrze z nimi współgra.

To, że jest luźna w okolicy brzucha i bioder przyda się, jeśli przesadzimy z jedzeniem, co w moim przypadku jest bardzo prawdopodobne.

Aby nadać jej odświętnego charakteru, dodałam do niej czarne, błyszczące dodatki.

To ciekawy krawat i elegancka  kopertówka.

Delikatne, czerwone szpilki dodatkowo podkreślą ten elegancki, świąteczny zestaw.

Sukienka ma moim zdaniem bardzo ciekawy fason.

Autorką sesji zdjęciowej jest moja wieloletnia przyjaciółka Luiza Różycka.

Ponieważ to mój ostatni post przed Świętami, chciałam Wam także i tutaj złożyć życzenia.

Okres przedświąteczny był dla mnie bardzo pracowity i muszę teraz zająć się przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia, które są dla mnie czasem odpoczynku, a także refleksji i przemyśleń, oraz czasem, który poświęcam tylko i wyłącznie mojej Rodzinie i najbliższym. Spotkam się z Wami znowu tuż przed Nowym Rokiem, dlatego już dzisiaj chciałabym Wam życzyć przede wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt. Realizujcie swoje marzenia, cieszcie się każdą chwilą Waszego życia, czerpcie z niego pełnymi garściami i bądźcie dobrzy dla Waszych najbliższych.