Jak co roku szykuję na Sylwestra nową kreację. Tym razem udało mi się upolować sukienkę, buty i naszyjnik w mojej grupie sprzedażowej Porządki w szafie – Krystyna Bałakier. Zapraszam do niej  także i Was, bo można tam pozbyć się swoich niepotrzebnych już rzeczy, a także znaleźć i kupić prawdziwe “perełki” ubraniowe.

Sukienka, którą Wam dzisiaj prezentuję jest bardzo twarzowa. Ma także piękny kolor i tak modny obecnie dyskretny połysk.

Taki dekolt to w tej chwili rzadkość. Kojarzy się raczej z latami 50-tymi.

Torebka retro dobrze współgra nie tylko z kolorem sukienki, ale także z jej fasonem.

Naszyjnik z pereł pięknie ozdabia i wypełnia oryginalny dekolt.

Sukienka przewiązana jest szarfą w tym samym kolorze.

Pamiętajcie, że najważniejszą rzeczą w tym dniu są wygodne buty. Moje czółenka na niezbyt wysokim i stabilnym obcasie zapewnią komfort podczas tańca i przemieszczania się. Są w kolorze sukienki, czego niestety nie dało uchwycić się na zdjęciach.

Teraz mogę przykryć się pasującą do sukienki marynarką (także kupiona na stronie sprzedażowej) i udać się na zabawę Sylwestrową.

Ponieważ za kilka dni skończy się 2019 rok i zacznie parzysty, a zatem bardziej szczęśliwy, rok 2020, życzę Wam, aby spełnił Wasze oczekiwania i najskrytsze marzenia, a także przyniósł Wam dużo zdrowia i radości.

Piję z Wami toast, aby te życzenia na pewno spełniły się. Do zobaczenia w Nowym 2020 Roku.

Autorką zdjęć jest Luiza Różycka.