Jak już zapewne wiecie na blogu pokazuję zestawy z bardzo różnych “półek cenowych”. Przy okazji zakupów z klientkami wyszukuję “perełki” ubraniowe i staram się tworzyć z nich kompletne zestawy. To mój zawód i pasja a także duża radość z tego, że lubicie je oglądać i komentować. We Wrocławiu CH Renoma to miejsce, gdzie można znaleźć zarówno sklepy sieciówkowe, jak i te z nieco droższymi, bardziej luksusowymi ubraniami. Jednym z nich jest MOLTON. Lubię tu kupować, ponieważ po pierwsze jest to polska firma, a po drugie ubrania tu kupione charakteryzują się dobrą jakością i ciekawym wzornictwem. Kompletowanie zestawu zaczęłam tym razem od niewielkiej torebki w tonacji brązowo-beżowej.

B12

B4

Oprócz torebki, w moim autorskim zestawie jest, wiązana z boku tuniko-bluzka w kwiatowe wzory, która  ma idealny fason zarówno dla “jabłek” jak i “gruszek” w zależności od tego jak ją zawiążemy.

B3

Eleganckie, beżowe z lekkim połyskiem spodnie ładnie modelują nogi a przewiewny kurtko-żakiet doskonale pasuje do całości.

B8

Natomiast buty z przedłużonym noskiem w kolorze spodni – wydłużają i wyszczuplają nogi.

B5

Luiza Różycka /autorka zdjęć/zaproponowała mi pozowanie na ruchomych schodach i wszystko byłoby w porządku, gdyby schody stały w miejscu lub poruszały się w dół.

B7

Chodziło jednak o dobre oświetlenie, które w Renomie w różnych miejscach jest inne i dlatego jechałam na schodach do góry, na dodatek tyłem.

B6

Dobrze, że w ostatniej chwili Luiza ostrzegła mnie bo skupiając się na pozowaniu zupełnie o tym zapomniałam  i odwróciłam się w momencie, kiedy byłam już na samym ich szczycie, tuż przed prawdopodobnym upadkiem.

B10

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i mogłam dalej prezentować Wam zestaw w nienaruszonym stanie.

B1

Lubię duże galerie handlowe, bo jest w nich sporo różnorodnych sklepów i dużo możliwości skompletowania ciekawych zestawów.

B2

Najczęściej kompletuje je w różnych sklepach. Od jakiegoś czasu chcę Wam jednak pokazać, że także w ramach jednej kolekcji można znaleźć ubrania i dodatki, które do siebie pasują. Nie radzę jednak kopiować zestawów z manekinów, bo nie zawsze są udane i pasują do naszej figury.

B9

Mam nadzieję, że i ten zestaw przypadł Wam do gustu. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłej niedzieli.