Ani się obejrzałam a mój blog skończył 6 czerwca 2015 roku 5 lat. Tego dnia  odczytałam w statystykach, że właśnie zanotował  milion odsłon. Zakładając go nie miałam pojęcia, że kiedykolwiek dojdę do takiego wyniku. Nigdy nie przypuszczałam, że udzielę tak wielu wywiadów w prasie, czterokrotnie znajdę się w roli modelki na modowych ewentach /również na Warsaw Fashion Street/, będę z powodzeniem prowadziła szkolenia stylizacyjne, wiele kobiet powierzy mi zmianę swojego wizerunku, wystąpię dwukrotnie w TV, a także wysłucham audycji o mnie w Radiowej Trójce. Tak naprawdę zakładając bloga chciałam tylko, aby kobiety w moim wieku uwierzyły w siebie i spróbowały zmienić sposób ubierania się na bardziej kolorowy i odpowiednio dopasowany do ich figur. Cieszę się, że tyle spośród Was chciało tu zajrzeć, a także pozostać ze mną na stałe. Dziękuję Wam za to serdecznie. Dziękuję Wam także za ponad 15.000 komentarzy, które napisaliście, bardzo rzadko wyrażając negatywne opinie o tym co Wam prezentuję. Mam nadzieję, że pomożecie mi także spełnić moje następne marzenia, których mam jeszcze sporo a bez Waszego udziału nie będzie to możliwe. Przede mną jeszcze dużo pracy i nowych wyzwań i mam nadzieję, że będziecie mi w ich realizacji kibicować i wspierać.

Dzisiaj nowy, dwukolorowy zestaw, a także ciekawy artykuł do przeczytania. Torebkę już widzieliście na blogu. O ile sobie przypominam kupiłam ją 2 lata temu i może być w dwóch wersjach: żółto-czarna i tylko czarna, gdy obróci się jej wewnętrzną część.

C2

C10

Cały zestaw jest w obecnie bardzo modnej żółto-czarnej kolorystyce.

C11

Lubię takie dwukolorowe stylizacje.

C9

Szkoda, że nie mogłam dodać do nich również czarno-żółtych okularów przeciwsłonecznych /niestety nie znalazłam takich nigdzie/.

C3

Usiadłam na chwilę na tarasie jednej z wrocławskich cukierni aby przeczytać artykuł, w którym wypowiadam się wraz z innymi osobami, na temat zakupów w galeriach handlowych. /kto z Was zgadnie jak  nazywa się cukiernia? Dla ułatwienia dodam, że tak nazywał mnie mój mąż w czasach przdślubnych.

C4

Mam w tym względzie sporo doświadczenia, ponieważ kilka razy w tygodniu od prawie sześciu lat robię w nich zakupy z moimi klientkami.

C5

Mogłam więc z czystym sumieniem zabrać na ten temat głos.

C1

Artykuł ma tytuł “Zakupy po pięćdziesiątce” i mam nadzieje, że Was zainteresuje.

C7

Tutaj podaję jego treść: Zakupy po pięćdziesiątce, cd, cd1, cd2, cd3, cd4.

C8

Autorem zdjęć jest jak zwykle Luiza Różycka.

Wybaczcie, że ostatnio jestem tu rzadziej, ale zajmuję się dużym, ważnym dla mnie i mojej firmy projektem, który wymaga sporo czasu i zaangażowania. Po jego zakończeniu wrócę do dawnego rytmu pracy i blogowania.

Czarne dżinsy – Top secret, naszyjnik – Monnari, żakiet – X-lka.pl,  żółta bluzka – Promod, buty – czasnabuty.pl, torba – Solar.