W dzisiejszym poście pokażę Wam kolejną polską markę, która zasługuje na uwagę, ponieważ produkuje bardzo twarzowe i dobrej jakości ubrania. Zobaczycie także moją nową fryzurę, która mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Bardzo lubię kolorowe ubrania, które “rzucają się w oczy”. Nie jestem w nich, z racji wieku, przynajmniej “przezroczysta”:)))))). O tej porze roku trzeba mieć pod ręką coś co jest jednocześnie ciepłe, ma ciekawy fason, ale także nie zajmuje zbyt dużo miejsca np. w walizce. Poza tym jest widoczne na ulicy, tym bardziej , że nadal dość wcześnie robi się ciemno.

Swetero-płaszcz to świetne rozwiązanie, ponieważ można go nosić jako odzienie zewnętrzne z czymś jeszcze cieplejszym pod spodem, lub – pod płaszcz, jako długi, ciepły sweter.

Marka, która przygotowała ten produkt to: sklep.vitesi.com. Można tam znaleźć wiele takich ciekawych płaszczyko-sweterków. Również takie – w stonowanych kolorach. Są tam także w ofercie piękne sukienki, bluzki, koszule, swetry, tuniki itd. i rzeczywiście można tam zrobić ciekawe zakupy. Coraz częściej przekonuję się do rodzimych marek, które często oferują swoje wyroby w internetowych sklepach.

Ten fason płaszcza posiada dość wysoką stójkę przy kołnierzu, a także wygodne boczne kieszenie.

Kozaki w kwiaty, choć zupełnie o innym wzorze, moim zdaniem dobrze współgrają z górą sylwetki. Bardzo lubię takie “wybuchowe” mieszanki wzorów, bo nie dość, że są modne, to na dodatek zwracają uwagę.

Bardzo ciekawie wyglądają również obszyte czarną lamówką dolne, nieregularne krawędzie płaszcza.

Tutaj dołożyłam dodatkowo do zestawu torebkę w kratę i moim zdaniem nadal zachowana jest spójność kompozycji wzorów. A Wy co o tym myślicie?

Pod płaszczem mam  ciepły sweter również tej samej marki. Razem z nim – tworzą duet kolorystyczny, a także naprawdę mocno ogrzewają.

Ciekawa jestem także jak podoba Wam się moja nowa fryzura. Docelowo ma być z tego dłuższy “bob”.

Autorką sesji zdjęciowej jest Luiza Różycka.

Zapraszam Was także na moją stronę na FB (Moda po Ludzku), profil na IG (balakierkrystyna), a także do mojej grupy na FB (Porządki w szafie – Krystyna Bałakier), gdzie zostały kupione dzisiejsze dodatki do stylizacji (torebki i buty).

/wpis komercyjny/.