Dzisiaj pokażę Wam na blogu dwie rzeczy, które idealnie do siebie pasują, a także zabezpieczają mnie przed nadchodzącymi chłodami. Obie są bardzo dobrej jakości i na pewno posłużą mi długie lata, ponieważ są ponadczasowe.

Pierwsza z tych rzeczy to wełniany płaszcz typu dyplomatka ze znanej polskiej marki Jass.

W skład tkaniny, z której uszyty jest płaszcz wchodzą w 50% wysokogatunkowa wełna owcza oraz w 30% wełna suri alpaca będące doskonałą barierą termiczną dla zimna, co znacznie zwiększa miękkość tkaniny i podnosi komfort użytkowania.

Szal natomiast pochodzi ze sklepu internetowego alpaqori.pl i wykonany jest z jednego z najszlachetniejszych włókien naturalnych (alpaki) pochodzenia zwierzęcego, bardzo często porównywanym do kaszmiru.

Płaszcz jest bardzo lekki, a jednocześnie ciepły i przewiewny. Brak z tyłu rozporka, sprawia, że jest dużo cieplejszy niż inne płaszcze.

Ten model płaszcza posiada także kryte zapięcie na zatrzaski oraz ozdobne zapięcie na pasek z klamerką. Jego taliowanie powoduje, że jest także bardzo kobiecy.

Przepiękny szal i żółta torebka tworzą idealny duet dodatków.

Szal mimo, że jest bardzo delikatny, jest jednocześnie niewiarygodnie ciepły.

Podobnie jest z płaszczem, który również jest bardzo lekki, a jednocześnie zabezpiecza przed nawet dużym zimnem.

Ten duet bardzo mi się spodobał, dlatego postanowiłam go Wam dzisiaj pokazać.

W długie kozaki (Zalando) zaopatrzyłam się 2 lata temu i jestem z nich bardzo zadowolona. Skóra nadal wygląda, jak nowa, a ich klasyczny fason będzie jeszcze bardzo długo modny.

Jednym słowem jestem dobrze przygotowana na chłodną jesień i zimę, która pewnie niebawem do nas zawita.

Autorką zdjęć jest IlonaCelina.com

I jak zwykle na koniec rada, tym razem dotycząca zdrowia: jeśli chcesz, aby Twoje kolana długo wyglądały młodo i nie bolały Cię w przyszłości, codziennie wieczorem nacieraj je olejem żywokostowym, a także jedz dużo galaretek i wywarów z mięsa (rosół). Zyskają na tym nie tylko kolana, ale także wszystkie Twoje stawy.

/wpis komercyjny/