Na początku chciałam Was przeprosić za tak długą przerwę w blogowaniu, ale dorwał mnie paskudny wirus i właściwie do dzisiaj nie chce puścić. Nie wolno się jednak poddawać, dlatego zaproszę Was dzisiaj na imprezę “Czerwony Dywan”, która odbyła się ok 1 1/2 tygodnia temu w jednym z wrocławskich sklepów.

To USA Fashion,( Wrocław, Piłsudskiego 112), w którym możecie znaleźć  między innymi unikatowe, wieczorowe kreacje na bal, bankiet, Andrzejki czy Sylwestra.

Na dodatek taka suknia może być tu do nabycia tylko w jednym egzemplarzu i rozmiarze, co spowoduje, że na imprezie będziecie czuły się świetnie wiedząc, że żadna inna kobieta w podobnej nie przyjdzie :)))).

Zaprosiła mnie tu urocza Magdalena Pieniążek – organizatorka imprezy.

To był słoneczny, ciepły dzień, a przed sklepem czekały już przemiłe dziewczyny zapraszające nas na imprezę i kolorowe baloniki ozdabiające “czerwony dywan”.

Oczywiście można tu kupić nie tylko kreacje wieczorowe, ale także casualowe sukienki, żakiety, bluzki, spodnie, kurtki i płaszcze

oraz różnego rodzaju dodatki w postaci szali i biżuterii.

W czasie imprezy można było wymienić się różnego rodzaju doświadczeniami. Obecna była także Pani trycholog, która oceniała stan naszych włosów.

Spotkałam tam wiele ciekawych  i fantastycznie ubranych kobiet. Popatrzcie na tę piękną kreację na zdjęciu powyżej.

Zwracałam również uwagę na ciekawe ubrania przybyłych tam osób.

Podczas imprezy zaplanowano także pokaz mody.

Modelkami były kobiety, które zgłosiły się lub zostały zaproszone na imprezę. Wszystkie miały wykonany profesjonalny makijaż.

Ich stylizowaniem zajmowałam się osobiście (powyżej stylizacja mojego autorstwa), a także – organizatorka Pani Magdalena Pieniążek. Ubrania wybierałyśmy w sklepie.

Na początek prezentowano zestawy casualowe.

Dziewczyny świetnie się poruszały,

prezentując także swoje autorskie stylizacje (na zdjęciu powyżej).

Następnie odbył się pokaz kreacji wieczorowych.

Jest ich tam bardzo duży wybór.

Ta szczególnie mi się podobała. Dopasowałam ją do wspaniałej sylwetki modelki, podkreślając jej bardzo kobiece kształty.

Ta asymetryczna kreacja została wybrana przez modelkę i widać było, że bardzo dobrze się w niej czuła.

W sklepie jest ogromny wybór sukienek wieczorowych. Nie wszystkie jednak modelki czuły się w nich komfortowo. Nie jest łatwo wyjść pierwszy raz na wybieg w sukni wieczorowej, kiedy całe dni spędza się w spodniach i trampkach. Dlatego bardzo podziwiałam wszystkie modelki za ich odwagę.

A to wszystkie modelki, które wystąpiły. Jak widzicie były w bardzo różnym wieku i  posiadały odmienne figury.

Na koniec powiem Wam, że zaprzyjaźniłam się tam  z jedną z wizażystek – Danusią z  Mary Kay (w środku) i zamierzam skorzystać z jej porad, jak tylko wyzdrowieję.

Autorkami zdjęć są: Hania Okupska i Monika Wiej-Baczyńska.

Zapraszam Was jak zwykle na moją stronę na FB (Moda po Ludzku, profil na IG (balakierkrystyna) oraz do grupy sprzedażowo-zakupowej na FB, na której bardzo wiele się dzieje Porządki w szafie – Krystyna Bałakier).

Buziaczki. Niebawem opublikuję nowy post stylizacyjny.

/wpis komercyjny/