Do Wrocławia nareszcie zawitało słońce i zrobiło się bardzo gorąco. W takie dni bardzo potrzebne jest nakrycie głowy. Najlepiej nadaje się do tego dobrej jakości kapelusz panamski, ponieważ jest lekki, przewiewny, a także może być idealnym dodatkiem do niektórych letnich zestawów.

Długo poszukiwałam podobnego kapelusza. Jak wiecie z poprzednich prób nie udało mi się dotychczas dobrać go idealnie. Tym razem jednak znalazłam taki, który nie dość, że posiada wszystkie te cechy, to na dodatek dobrze pasuje do mojego typu urody. To cudo można kupić na stronie: kapeluszepanamskie.pl.

Jestem z niego bardzo zadowolona, bo nie dość, że jest bardzo twarzowy, to na dodatek jego niewielkie rondo (w zbyt szerokich – nie wyglądam dobrze) kryje przed słońcem prawie całą twarz.

Oczywiście dzisiaj także potrzebne są okulary przeciwsłoneczne, bo słońce wciąż jeszcze jest nisko i potrafi zaświecić prosto w oczy.

Dzisiejszy zestaw opiera się na tak modnym obecnie trendzie mieszania pozornie nie pasujących do siebie wzorów.

Kolorowe spódnico-spodnie znalazłam na mojej ulubionej stronie, na której jak widać  królują nie tylko sukienki, ale także bluzki, spodnie i spódnice: delafotta.pl.

Ich ciekawy fason i kolor spowodował, że nie mogłam się nimi nie zauroczyć.

Na zdjęciu powyżej da się zauważyć, że kapelusz idealnie przylega do głowy. To oznacza, że prawidłowo dobrany jest jego rozmiar. To bardzo ważne, dlatego przed kupnem tego dodatku zawsze należy zmierzyć jej obwód.

Na tym, który wybrałam jest także neutralna w kolorze wstążka, z tyłu wykończona kokardą.

Zestaw składa się także z odkrytych sandałów na koturnie i czerwonej kopertówki.

 

Bluzka w paski i spódnico-spodnie we wzory moim zdaniem prezentują się ciekawie i bardzo kobieco. A Wy, co na ten temat sądzicie?

Autorką sesji zdjciowej w okolicach Zamku Topacz jest Luiza Różycka.

Zapraszam Was jak zwykle na moją stronę na FB (Moda po ludzku), a także profil na IG (balakierkrystyna).

/wpis komercyjny/