Ubrania w stylu “sportowej elegancji” nie dość, że są bardzo wygodne, to na dodatek ujmują nam trochę lat. Nadają się na wiele okazji w zależności od dodatków, z którymi je zestawimy.

Nabiorą innego charakteru ze sportową torbą, a będą bardziej eleganckie, gdy założymy do nich szpilki. Ja uwielbiam w nich chodzić i dlatego częściej zakładam je niż buty na płaskim obcasie.

Kostium o charakterze sportowym znalazłam na stronie marki Vito Vergelis. Można dokupić do niego spodnie i długą bluzę z kapturem. Vito Vergelis to polska marka szyjąca we Wrocławiu. Jej ubrania mają bardzo dobrą jakość i świetnie się noszą. Po praniu zachowują wygląd, który miały zaraz po kupnie. To dla mnie bardzo ważne, bo nie znoszę, gdy po pierwszym praniu z ubrań robią się niekształtne szmaty. Dodatkowo, po wielu godzinach w walizce, zachowuje dobry wygląd.

Składa się z zapinanej na zamek bluzy i wąskiej spódnicy z lampasami.

Żółto-granatowy t-shirt, z którym go zestawiłam, nieco go ożywia. Świetnie będzie wyglądał także z czerwienią, błękitem czy jasną zielenią.

Torbę, którą zaprezentowałam Wam, w razie potrzeby można przekształcić w plecak i wtedy zestaw nabiera bardziej sportowego charakteru.

Gdy przewieszę ją przez rękę jest trochę dla mnie zbyt duża, ale tak to już jest, że musi się w niej zmieścić całe moje biuro. Takie piękne torby szyje moja znajoma z FB tutaj.

Bluza posiada dwie błyszczące aplikacje na piersi, a także ozdobne szwy na ramionach.

Spódnica ma ozdobne, błyszczące lampasy, a także dwie wygodne, boczne kieszenie. Na zdjęciu widoczny jest także mankiet.

Podobny wzór występuje także na ściągaczu w bluzie.

Autorką sesji zdjęciowej jest Luiza Różycka. A zdjęcia robiłyśmy na pl.Wolności we Wrocławiu.

Po wymianie torebki (tę niedawno przywiozła mi koleżanka z Francji) zestaw nieco zmienia charakter.

Nie ma już charakteru sportowego. Granatowe okulary przeciwsłoneczne dopełniają stylizacji.

Czekam na Wasze opinie. Życzę udanego dnia.

Zapraszam na moją stronę na FB (Moda po Ludzku), a także profil na IG (balakierkrystyna).

/wpis komercyjny/