Bardzo dawno nie było tutaj stylizacji. Uważałam, że czas pandemii to nie jest najlepsza pora na rozmowę o modzie i ubraniach. Dlatego zaczęłam pisać o gotowaniu i założyłam własny kanał na You Tube, gdzie mówię na różne interesujące Was tematy. Teraz już przywykliśmy trochę do okoliczności, choć nie jest lepiej, a siedząc w domu coraz częściej siadamy przed komputerem i oglądamy różne interesujące nas strony. Czytelniczki mojego bloga i moje klientki poprosiły mnie wobec tego, aby co jakiś czas zaprezentować na blogu kilka stylizacji.

Chętnie przystałam na to, bo prawdę powiedziawszy zatęskniłam już za sesjami zdjęciowymi, oraz moimi postami o modzie i stylizowaniu.

Dzisiaj zaprezentuję Wam kilka rzeczy, które znalazłam na stronie polskiej firmy caterina.pl.

Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam nieco luźniejsze swetry. Ten w kolorze szarego błękitu bardzo przypadł mi do gustu.

Również bardzo spodobała mi się nowoczesna w kształcie torebka z tej firmy. Jest niewielka (takie teraz są na czasie) i bardzo elegancka.

Jesień to moim zdaniem pora roku, w której często przechodzimy na cieplejsze ubrania, a także zaczynamy ubierać się mniej kolorowo.

Moim zdaniem zamiast szaro-burych ubrań warto ubierać się jeszcze w jasne kolory, bo to odświeża wizerunek i odmładza szczególnie osoby dojrzałe.

Granatowa apaszka w białe kropki (również z firmy Caterina.pl), a także oryginalne okulary mogą bardzo dobrze podrasować stylizację.

Granatowe sztyblety pasują do całości i są świetnym rozwiązaniem na chłodniejsze, jesienne dni.

Taki zestaw jest bardzo wygodny i praktyczny.

W chłodniejsze dni wystarczy włożyć pikowaną kurtkę i czapkę i jesteśmy zabezpieczone przed zimnem.

Mam nadzieję, że dzisiejszy zestaw przypadł Wam do gustu.

Autorką zdjęć jest moja kochana córcia Marta.

Życzę Wam dużo zdrowia i wiele pozytywnych myśli.

Zapraszam na moja stronę na FB (Moda po Ludzku), na profil na IG (balakierkrystyna), a także do mojej grupy sprzedażowej “Porządki w szafie – Krystyna Bałakier” (przyjmuje tylko kobiety, a profil musi być ze zdjęciem i aktualny).

/wpis komercyjny/