Jak zapewne już wiecie oprócz mody interesuję się także wszelkiego rodzaju nowinkami kosmetycznymi. Dzisiaj przedstawię Wam jedną z nich. Znalazłam ją we wrocławskim salonie kosmetycznym KASUN.

I3

Ta nowinka to tajemniczy aparat, który nazywa się ICOONE do multi mikropęchęrzkowej stymulacji twarzy i ciała. Zabiegi nim są obecnie bardzo popularne wśród naszych rodzimych celebrytek /Anna Mucha, Ewa Gawryluk,  Joanna Krupa czy Karolina Szostak/. We Wrocławiu jest tylko kilka salonów, które go posiadają. Wygląda niewinnie /zdjęcie poniżej/ a okazuje się, że czyni cuda.

I7

Zmechanizowane głowice masujące aparatu wyposażone są w rolki posiadające liczne mikrootwory, które tworzą multi mikrostymulację, dzięki której na każdy 1 dm2 skóra otrzymuje aż 1180 bodźców stymulacyjnych. Multi mikrostymulacja sprzyja wymianie płynów ustrojowych oraz pobudza lipolizę, co pozwala na wymodelowanie niedoskonałości, zarówno twarzy jak i ciała. Pobudzenie fibroblastów i produkcja nowego kalogenu poprawia jędrność skóry. Pozawala również na wymodelowanie konturów i owalu twarzy oraz redukcję podwójnego podbródka. Za jego pomocą można także zredukować zmarszczki  w najdelikatniejszych miejscach twarzy. Zabieg jest bezpieczny nawet dla osób ze skłonnością do pękających naczynek. Nie powoduje także urazów i nie rozciąga skóry.

Moja wizyta zaczęła się od spotkania z właścicielką salonu p.Agnieszką Świercz, która odpowiedziała na wszystkie moje pytania i szczegółowo objaśniła mi działanie aparatu.

 

I2

To przemiła i bardzo profesjonalna osoba.

 

I4

Potem musiałam chwilę poczekać w białym, sympatycznych wnętrzu.

I21

Zabieg zaczął się od masażu dużą głowicą. Kosmetyczka przesuwała nią kilkakrotnie po całej twarzy zaczynając od szyi a kończąc na czole.

I20

Zabieg był bezbolesny i dość przyjemny. Moja mina na zdjęciu świadczy tylko o tym, że nawet podczas zabiegu zadawałam pytania. No cóż jestem osobą, która chce wiedzieć wszystko na temat tego czemu się poddaję.

I16

Jak zauważycie na zdjęciach zabieg zaczął się od dużej głowicy, aby następnie przejść do mniejszej.

I17

Mniejsza głowica czasem łapała meszek, który mam  na twarzy, ale nie było to bolesne. Przynajmniej miałam jednocześnie jego depilację:):):).

I15

Najmniejszą głowicą masuje się pod koniec zabiegu najdrobniejsze zmarszczki wokół oczu.

I12

Zabieg jest przyjemny i trwa ok 45 minut. Jego rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

 

 

I32

Na koniec kosmetyczka położyła mi na twarz zimną maseczkę kolagenową. Po zabiegu czułam, że skórę twarzy mam bardziej napiętą i miałam dziwne wrażenie, że jest grubsza.

I26

Aparat ICOONE służy także do głębokiej stymulacji ciała. Można nim wymodelować wiele niedoskonałości. Wielowymiarowy masaż daje efekt liftu i ujędrnienia okolicę biustu. Za jego pomocą można wyszczuplić okolice kostek, łydek, kolan, a także zniwelować uczucie ciężkich, zmęczonych nóg. Można nim także zniwelować zalegającą tkankę tłuszczową w okolicy bioder i pasa, obwisłą skórę ramion lub wymodelować brzuch po ciąży. Jak wiec widzicie ma wiele funkcji.

Zachęcona moim zabiegiem Luiza /autorka zdjęć/ postanowiła także poddać się zabiegowi ale na ciało.

I34

Aparatem tym można również zredukować napięcie mięśniowe powodujące ból, czy zneutralizować obrzęki limfatyczne usprawniając pracę układu krwionośnego a nawet układu trawiennego wpływając na perystaltykę jelit. Ten mechaniczny masaż redukuje również rozstępy i blizny, jak również niweluje problem luźnej skóry.

I29

Wykonuje się go dwiema dużymi głowicami, specjalnie przeznaczonymi do masażu ciała.

I28

Ze względów higienicznych, a także dlatego, aby zabieg był komfortowy pacjent ubiera się w specjalne, białe ubranie.

I31Po zabiegu Luiza powiedziała mi, że o ile masaż ogólny ciała jest przyjemny, o tyle masaż konkretnej okolicy /np uda/ jest przynajmniej za pierwszym razem trochę nieprzyjemny. Ale czego nie robi się dla urody.

I5

Przyjdę tu jeszcze, aby wypróbować manicure specjalnym lakierem do paznokci, który nie jest lakierem hybrydowym, a podobno trzyma się na paznokciach równie długo.

A na koniec niespodzianka od szefowej salonu: wszystkie osoby, które zdecydują się na zabieg ICOONE i powołają się na mnie lub na mojego bloga mogą liczyć na 10% zniżki.

Życzę Wam miłego czytania i oglądania.

Dla Was 10% zniżki.

/wpis komercyjny/