Część z nas, gdy przychodzi wiosna, bierze się za tzw “remont. Nie chodzi tu oczywiście o remont mieszkania, a o zadbanie o siebie. Niektóre kobiety kupują sobie nowe ubrania, inne dodatki a jeszcze inne idą do fryzjera lub do kosmetyczki. Ja postanowiłam zacząć od twarzy. Pamiętacie, jak zaczęłam w lutym serię zabiegów na twarz za pomocą urządzenia zwanego ICOONE /opis zabiegu tutaj/. Po całej ich serii /5 zabiegów/  jestem z nich bardzo zadowolona. Wy chyba też  zauważyliście ich efekt, bo w komentarzach często piszecie, że odmłodniałam itd. Rzeczywiście te zabiegi są bardzo dobre, szczególnie na wiosnę.

kasun1

fot.Luiza Różycka

Aby dokończyć dzieła w tym samym salonie Kasun.pl przy okazji ostatniego zabiegu zrobiłam sobie manicure i pedicure.

pazury18

Moje paznokcie po wielokrotnych zmianach kolorów lakieru wymagały dobrze wykonanego manicure.

pazury3

Tym razem pomalowałam je na czerwono.

pazury

Na zdjęciu powyżej wyraźnie widać jakość i precyzję tego zabiegu.

pazury7

A teraz będzie niespodzianka. Dowiedziałam się, że ten rysunek na ścianie gabinetu wykonała osobiście jego właścicielka, widoczna na zdjęciu poniżej – Pani Agnieszka Świercz. Pani Agnieszko proszę nie gniewać się na swoją pracownicę, że zdradziła mi ten szczegół. Dość długo ją o to męczyłam.

kasun2

fot. Luiza Różycka

Oprócz manicure zrobiłam sobie także pedicure. Bardzo ważne jest dla mnie dezynfekowanie narzędzi, a także jednorazowa ochrona urządzenia,w którym moczy się przed zabiegiem stopy.

pazury10

Można to robić i w takich wannach, ale wtedy nie mamy pewności, czy zostały dobrze wyczyszczone i wydezynfekowane.

pazury14

Zauważyłam, że w tym gabinecie na pewno dba się o te ważne szczegóły.

paz

Pani Agatka w ochronnej masce na twarzy skrupulatnie czyści moje obolałe od dużej ilości chodzenia stopy. Niestety zawód stylistki wymaga ciągłego chodzenia po sklepach dlatego ważne jest aby mieć dobrą kondycję i stan stóp.

paluchy

A to efekt końcowy/ nie patrzcie na moje haluksy, bo są lekkie i nie dokuczają mi/. Teraz jestem gotowa na założenie sandałów. Mam nadzieję, że jesteście już po swoich “remontach” lub za chwilę je zrobicie. Zachęcam Was do tego, bo po takich zabiegach czujemy się lepiej nie tylko fizycznie ale i psychicznie.

Miłego dnia.

PS 20 maja o godzinie 10.50 zapraszam na audycję z moim udziałem w TVPuls. Niektóre odcinki można obejrzeć również w internecie http://twojpuls.tvpuls.pl/.