Dni są coraz dłuższe i cieplejsze. Mamy coraz większą ochotę przebywać na powietrzu. W związku z tym wybrałam się dzisiaj tam, gdzie jedna z restauracji we Wrocławiu stworzyła namiastkę letniego wypoczynku na Odrą. Autorką zdjęć jest Luiza Różycka.

e11

e7

Można tutaj pić kawę półleżąc na leżaku patrząc na miasto i rzekę.

e10

Wracajmy jednak do stylizacji. Jest bardzo kolorowa i odważna ale mnie to nie przeszkadza.

e4

Lubię wyróżniać się w tłumie w przeciwieństwie do wielu osób /szczególnie w wieku 50+/.

e5

Taki kolorowy zestaw odmładza i dodaje energii.

e

Dodatki to różowa torebka z laborsa.pl oraz czerwone koturny z czasnabuty.pl oraz okulary przeciwsłoneczne z brylove.pl.

e6

Spodnie widzieliście już u mnie na blogu w innej odsłonie tutaj.

e3

Nie wiem czy wiecie, że przy kupnie wielu ubrań i dodatków korzystam z promocji, dlatego nie kosztują mnie zbyt drogo.

e8

Mam upatrzoną stronę, na której znajdują się kupony rabatowe do wielu popularnych sklepów. Za ich pomocą kupiłam między innymi pokazaną na zdjęciu kurtkę przeciwdeszczową. Jest bardzo przyjemna w dotyku i pochodzi z H&M. Ma tylko jedną wadę nie przepuszcza powietrza i w bardzo ciepłe dni jest mi w niej za gorąco. Dzisiaj jest jednak trochę wiatru i mogę nosić ją rozpiętą.

e2

Mimo wszystko lubię w niej chodzić podczas deszczu bo rzeczywiście chroni mnie przed zmoknięciem.

e1

Taki zestaw jest odpowiedni bardziej dla “jabłek” niż “gruszek”, ponieważ spodnie przyciągają wzrok do dolnej partii figury i optycznie poszerzają biodra. Na pewno nie wolno nosić ich “gruszce” bez dłuższego kardiganu, czy długiej koszuli.

Dzisiaj to na tyle. Mam nadzieję, że oglądając ten post oderwaliście się trochę od rzeczywistości i zrelaksowaliście się. Życzę Wam miłego weekendowego wypoczynku.