27.04.2018 odbyło się spotkanie z moimi czytelniczkami i klientkami w salonie OLSEN’a we wrocławskim CH Magnolia. Podpowiadałam na nim, jak dopasować ubrania do figury, a także, jak w łatwy sposób zmienić swój wizerunek. Dziękuję wszystkim, którzy znaleźli czas i przyszli, aby spotkać się ze mną mimo, że zaczynał się właśnie długi weekend.

Nowa kolekcja Olsena, jak zwykle, uszyta jest z jakościowo dobrych materiałów (len, bawełna), a także ma bardzo twarzowe kolory. Jest też kompatybilna, bo wiele rzeczy pasuje do siebie, ułatwiając tym samym tworzenie zestawów.

Jest w niej także sporo twarzowych, wiosennych szali, które w Polsce cieszą się ogromnym powodzeniem wśród kobiet.

Najczęściej poszukiwano ubrań, które optycznie zmieniłyby figurę, a także były przewiewne i dobrze dobrane kolorystycznie.

Czasem niewielka zmiana może wizualnie wyszczuplić i wydłużyć sylwetkę,

a kilka stylizacyjnych trików spowoduje, że figura wyda nam się jeszcze szczuplejsza.

Takie spotkania sprawiają mi ogromną radość, bo w ten sposób mogę osobiście poznać swoje czytelniczki.

Niektóre z nich przyniosły ze sobą moją książkę (Dojrzała Elegancja), aby wpisać im tam dedykację.

To było bardzo miłe i radosne spotkanie.

Przy okazji poprzymierzałyśmy różne ubrania i porozmawiałyśmy o modnych obecnie trendach.

W tym dniu w salonie Olsena można było także poradzić się profesjonalnej wizażystki i sprawdzić na sobie różne rodzaje makijażu.

Pani Monika Walkowiak – Dyrektor Sprzedaży Mary Kay Polska także skorzystała z moich porad. Co prawda jej figura jest idealna, ale porozmawiałyśmy o kolorach, które jej służą.

Ubrania, które mam na sobie również pochodzą z tego salonu. Czułam się w nich bardzo komfortowo i jednocześnie na luzie.

Autorką zdjęć z relacji była Luiza Różycka.

Jestem również obecna na FB (Moda po ludzku), a także profilu na IG (balakierkrystyna).

Zapraszam Was również serdecznie do wysłuchania następnej (cyklicznej już) audycji z moim udziałem w Radio Wrocław na temat trendów w modzie i porządków w szafie: