Dzisiaj chciałam Wam zaprezentować dwie rzeczy, które ostatnio stały się moją własnością. To nowe okulary, które ostatnio zamówiłam , bo mój wzrok  niestety (między innymi od komputera) coraz bardziej psuje się, oraz sukienka, w której wystąpiłam na pokazie mody w Warszawie.

Na początku zdecydowałam się na zupełnie inne oprawki, ale okazało się, że są zbyt cienkie, aby wstawić w nie moje niestety coraz grubsze szkła.

Zdecydowałam się więc na te, które widzicie na zdjęciu powyżej, ponieważ mają twarzowy kolor (moje piwne oczy robią się w nich zielone), są bardzo lekkie, a na dodatek posiadają nowoczesny nosek, który nie uciska nosa. To dla mnie bardzo ważne, bo używam okularów do czytania i pisania, a to potrafi trwać nieraz wiele godzin.

Te okulary mają jeszcze jedna cechę, którą lubię. Otóż składają się bardzo płasko, w związku z czym futerał na nie jest niewielki i  nie zajmuje dużo miejsca w torebce.

Sukienkę natomiast otrzymałam w prezencie od marki Everydayofficial, w której pokazie mody uczestniczyłam na “Lwicach Biznesu”w grudniu w Warszawie.

Materiał z którego jest uszyta jest delikatny i bardzo dobrej jakości. Lejące rękawy zakończone są wiązaniem, które lubię, bo uważam je za bardzo kobiece.

Na dole sukienki wszyto czarny, ozdobny pasek, który moim zdaniem “dodaje jej pazura”.

Wiązanie sukienki przy szyi jest również bardzo kobiece i urocze, a jednocześnie nie pozwala na pokazanie całego dekoltu, co w moim wieku nie jest zbyt korzystne.

To fason, który idealnie maskuje mankamenty “jabłka” nawet o sporych rozmiarach.

Czuję się w niej bardzo wygodnie i przewiewnie.

Na wybiegu pokazu mody, który odbywał się w Hotelu Mercure w Warszawie prezentowałam ją z nowoczesnymi kozakami za kolana. Miałam także zupełnie inną fryzurę, długie kolczyki i przyklejone sztuczne rzęsy.

Po pokazie sukienka była licytowana. Sprzedano ją za 1000 zł ( jeden z panów kupił ja dla swojej mamy), co zasiliło konto Stowarzyszenia Niebieski Motyl.

W towarzystwie granatowej kopertówki i rajstop oraz magentowego żakietu prezentuje się moim zdaniem jeszcze lepiej.

Autorką sesji zdjęciowej jest Luiza Rózycka.

sukienka – Everydayofficial,

okulary – Zuna.

Zapraszam Was także na moją stronę na FB (Moda po Ludzku), oraz profil na IG (balakierkrystyna).

(wpis komercyjny)