Ostatnio mamy w Polsce prawdziwą złotą jesień. Tym razem przygotowałam dla Was zestaw, który ją pięknie podkreśla, a jednocześnie dzięki swojej kolorystyce dodaje energii osobie, która go nosi.

Koszykowa torebka, to obecnie prawdziwy hit mody. Moją – złowiłam na stronie: Porządki w szafie – Krystyna Bałakier i uważam to za jeden z najbardziej udanych jak narazie zakupów.

Mocno różowy kostium i bluzka także są “z odzysku”. Kupiłam je w stanie, który zupełnie nie wskazywał na ich używanie.

Całość, moim zdaniem, świetnie komponuje się.

Kostium można nosić także z inną torebką, którą można znaleźć na stronie na FB Ann-and-Tonny-handmade. Jest ręcznie robiona i bardzo ekologiczna.

Wiele osób może powiedzieć, że w moim wieku nie wypada nosić tak jaskrawych ubrań, ja jednak wcale tak nie uważam i doskonale się w nich czuję. Myślę, że nie warto przejmować się tym co mówią inni, tylko nosić to w czym najlepiej się czujemy, biorąc oczywiście pod uwagę rodzaj naszej sylwetki.

Przepiękne okulary (Dior) są delikatnym uzupełnieniem tego zestawu (również kupiłam je na jednej z grup sprzedażowych).

 

Mam nadzieję, że zachęciłam Was do zakupów z tak zwanej drugiej ręki, bo rzeczywiście  w ten sposób można upolować prawdziwe “perełki”.

Autorką zdjęć jest Luiza Różycka.

A ja, jak zwykle zapraszam Was na moją stronę na FB (Moda po Ludzku), profil na IG (balakierkrystyna) i do grupy, którą obecnie prowadzę na FB (Porządki w szafie – Krystyna Bałakier), a w której sprzedaje i kupuje już ponad 630 kobiet. Przyjmuję tam tylko kobiety i tylko z wiarygodnymi profilami (ze zdjęciem).