Tak jak zapowiadałam wcześniej, publikuję dzisiaj pierwszy z postów na temat pielęgnacji i medycyny estetycznej.  W październiku przeczytałam w “Twoim Stylu” bardzo ciekawy i obszerny wywiad z Agnieszką Bliżanowską, założycielką WellDerm o starzeniu behawioralnym.

Jednocześnie w miesięczniku “Gala”, WellDerm pokazywał, że można poprawić swój wygląd bez skalpela. Sprawa mnie na tyle zainteresowała / w ogólnopolskich mediach mówiono o doskonałych specjalistach w tej dziedzinie z Wrocławia/, że umówiłam się tam na konsultację dermatologiczną. Przyjęła mnie dr n.med. Joanna Suseł – dermatolog i lekarz medycyny estetycznej. Pani dermatolog

 

Porada okazała się bardzo profesjonalna. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na temat mojej skóry a także jak ją prawidłowo pielęgnować. Przy okazji zadałam mnóstwo pytań na temat medycyny estetycznej. Pytania i odpowiedzi przekażę Wam w następnym poście. Może i Wy dołożycie też swoje?

Klinika wydała mi się bardzo przytulna i czysta. Poprosiłam o zdjęcia aby Wam ją pokazać. To jeden z gabinetów.

klinika

Ponieważ mam bardzo delikatną, naczynkową i suchą skórę  zdecydowałam się na kilka zabiegów nawilżających i poprawiających jej wygląd. W następnych postach dotyczących tego projektu pokażę Wam jakie to zabiegi i jaki jest ich efekt, abyście mogły  zobaczyć go na własne oczy. Następnie porozmawiamy na temat medycyny estetycznej i jej celowości w pewnym wieku.

Czas niestety nieubłaganie leci i trzeba się zastanowić czy nie warto go zatrzymać. Wspólnie rozważymy za i przeciw także z Waszym udziałem.zegar

Mam nadzieję, że będzie ciekawie. Jeśli ewentualnie zdecyduję się na tego typu zabieg, będziecie mieli okazję na bieżąco ocenić jego efekty.

zabieg

Przygotujcie się na bardzo interesującą podróż, w którą Was zabiorę. Autorem zdjęć jest WellDerm.

I jeszcze jedno: na co dzień używam kremów, toników i maseczek firmy Flos-lek. Wcześniej przez wiele lat – kosmetyków NIVEA. Obecnie zamierzam wzmocnić moją cerę przepisanymi przez Panią dr Joannę Suseł specyfikami. A jest to:

– Matricium Bioderma

– Monoderma E

Kapsułki, które nakłada się na noc pod krem podobno bardzo poprawiają nawilżenie skóry i jednocześnie bardzo dobrze zabezpieczają ją przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Niebawem zaczynam kurację i mam nadzieję na pozytywne zmiany.

Moim zdaniem wygląd i stan skóry u kobiet w dojrzałym wieku jest równie ważny jak prawidłowy ubiór. Dlatego mam nadzieję, że mój projekt dotyczący tej dziedziny idealnie wpasuje się w tematykę mojego bloga.

Niebawem zapraszam również do obejrzenia mojego drugiego wcześniej wspomnianego projektu:  metamorfozę jednej z moich klientek. Po mojej zapowiedzi zgłosiło się już do mnie kilka następnych kobiet z czego bardzo się cieszę, bo dzięki temu będę miała okazję zrobić cykl metamorfoz. W ten sposób zobaczycie panie o bardzo różnorodnych figurach i w różnym wieku.

Nie zapominajcie również głosować tutaj do 17 listopada na moją autorską stylizację w Konkursie “Stylowy Wrocław”.

Miłego dnia.

/wpis komercyjny/